Dr. Popov

27 položek celkem
Dr. Popov Bělotrn kulatohlavý, originální bylinné kapky, 50 ml
142 Kč
Kdy se vám budou bylinné kapky Bělotrn kulatohlavý hodit: Bělotrn kulatohlavý je velmi užitečná bylina. Je významný především obsahem alkaloidů, olejů, glykosidů, minerálních látek a hořčin. Přispívá k normálním nervovým vzruchům jako tzv. rekonvalescenční bylina. Jak bylinné kapky vyrábíme?...
Kód: DRP11490
Dr. Popov Bylinné kapky na bolest hlavy Migresan, 50 ml
120 Kč
Pro uvolnění a relaxaci při migrenózních stavech (díky kopretině a levanduli). Doplněk stravy. Kdy se vám budou tyto kapky hodit? Originální bylinné kapky Dr. Popova Migresan obsahují promyšlenou kombinaci 5 bylin, které se vyznačují zklidňujícími účinky.
Kód: DRP9566
Dr. Popov Bylinné kapky na odvodnění těla 50 ml
120 Kč
Na podporu zdravého vylučování vody z těla (díky tužebníku a jalovci). Doplněk stravy. Kdy se vám budou tyto kapky hodit? Nadbytečné zadržování vody v těle je v současnosti častý problém. K obvyklým projevům patří např. nateklé nohy, pocení, nepříjemný pocit nafouknutí.
Kód: DRP9492
Dr. Popov Bylinné kapky na odvodnění těla, 50 ml
120 Kč
Pro efektivní detoxikaci, zdravé odvodnění a celkovou očistu těla (díky kopřivě a bříze). Doplněk stravy. Kdy se vám budou tyto kapky hodit? Lymfatický systém je téměř všudypřítomnou složkou našeho organismu.
Kód: DRP8624
Dr. Popov Bylinný čaj na odkyselení organismu, porcovaný čaj, 30 g
54 Kč
Kdy se vám bude tento čaj hodit? Bylinný čaj Dr. Popova Odkyselení + imunita obsahuje pampelišku, známou detoxikační bylinu, která podporuje zdravé trávení a činnost jater, a vilcacoru, která podporuje imunitní systém.
Kód: DRP8744
Dr. Popov Bylinný čaj na odkyselení organismu, sypaný čaj, 50 g
65 Kč
Kdy se vám bude tento čaj hodit? Bylinný čaj Dr. Popova Odkyselení + imunita obsahuje pampelišku, známou detoxikační bylinu, která podporuje zdravé trávení a činnost jater, a vilcacoru, která podporuje imunitní systém.
Kód: DRP8746
Dr. Popov Cévy – žíly, originální bylinné kapky, 50 ml
120 Kč
Pro zdravou činnost cévní soustavy a odstranění pocitu těžkých nohou (díky gotu kole). Doplněk stravy. Kdy se vám budou tyto kapky hodit? Bylinné kapky Dr. Popova Cévy – žíly obsahují kombinaci 5 tradičně užívaných bylin.
Kód: DRP9483
Dr. Popov Cukr normal, originální bylinné kapky, 50 ml
120 Kč
Bylinné kapky Cukr normal pro správnou hladinu cukru v krvi (díky lopuchu a borůvce). Doplněk stravy. Kdy se vám budou tyto kapky hodit? Originální bylinné kapky Dr. Popova Cukr normal v sobě kombinují účinky 7 bylin, vhodných k udržení normální hladiny cukru v těle.
Kód: DRP9485
Dr. Popov Čištění, originální bylinné kapky, 50 ml
120 Kč
Pro očistu a k celkovému osvěžení těla (díky kopřivě). Doplněk stravy. Kdy se vám budou tyto kapky hodit? Originální bylinné kapky Dr. Popova Čištění v sobě promyšleně spojují 8 bylin s čisticími účinky na náš organismus.
Kód: DRP8606
Dr. Popov Drmek obecný, originální bylinné kapky, 50 ml
142 Kč
Kdy se vám budou bylinné kapky Drmek obecný hodit: Drmek obecný přispívá ke komfortu během menstruace a menopauzy. Působí jako antioxidant, podporuje kognitivní funkce a přispívá k normální činnosti kloubů. Jak bylinné kapky vyrábíme? Pečlivě vybrané atestované byliny macerujeme v jemném 60%...
Kód: DRP9925
Dr. Popov Echinafit® imunita, originální bylinné kapky, 50 ml
138 Kč
Pro podporu přirozené imunity a zdravé dýchací cesty (díky třapatce). Doplněk stravy. Kdy se vám budou tyto kapky hodit? Echinafit® imunita (Echinaceové kapky speciál) v sobě spojují sílu 3 bylin, doporučovaných na podporu imunitního systému.
Kód: DRP8881
Dr. Popov Heřmánek lékařský, originální bylinné kapky, 50 ml
131 Kč
Pro duševní pohodu, dobrý spánek, imunitu a zdravé dýchací cesty. Doplněk stravy. Kdy se vám budou tyto kapky hodit? Heřmánek pravý je tradiční a velmi oblíbená bylina s širokospektrálním využitím. Heřmánek má relaxační a uklidňující účinky.
Kód: DRP9819
Nahoru
Další produkty

Stránka 1 z 3 - 27 položek celkem