AROMATERAPIE

REKONDIČNÍ A RELAXAČNÍ

Jestliže jste kouzlo masáže už zakusili, dáte nám jistě za pravdu, že blahodárnost doteků a následná lehkost díky uvolnění svalového napětí je jednoduše povznášející a velmi příjemná. A pokud se této slasti chystáte oddat poprvé, máme pro vás několik informací. Když se uvidíme poprvé, zeptáme se vás na nezbytné informace (sepíšeme společně kratičkou anamnézu) - např. na současné obtíže, bolesti, omezení, na prodělané závažnější operace apod. Anamnéza je důležitá pro vás, ale stejně tak i pro masérku. A po krátkém úvodním rozhovoru nám už nic nebude bránit v tom, abychom se pustili do vámi vybrané masáže. Jako masážní prostředek používáme kokosový hypoalergenní olej bez jakýchkoliv chemických přísad. Praktikujeme masáž rekondiční a masáž relaxační (odstraňující únavu).

REKONDIČNÍ MASÁŽ

je určena ke zlepšení zdravotního stavu, k posílení organismu zanedbávaného pohybem. Nejde o nemocný organismus, ale o organismus, kterému chybí trénovanost, kondice. To se projevuje anatomickými a i funkčními příznaky, např. špatnou pružností kůže, omezenou pohyblivostí kloubů, ochablým svalstvem, případně vadným držením těla.

RELAXAČNÍ MASÁŽ

vám navodí příjemný meditační stav, uvolní přetížené a permanentnímu tlaku vystavené svaly a klouby. Váš organismus se lépe prokrví, uvolní se některé energetické bloky a zlepší se vaše nálada a vůbec pohled na svět kolem vás.

CENÍK MASÁŽÍ

Toužíte-li po zpomalení v hektickém tempu všedních dní, máte-li potíže s pohybovým aparátem, ochablým svalstvem nebo se chystáte začít "budovat" svou fyzickou kondici, pak jste zváni do příjemného prostředí naší bylinné lékárny na osvěžující blahodárnou masáž dle Vašeho výběru.

Dolní končetiny - zezadu

40 minut

500 Kč

Dolní končetiny - komplet

60 minut

850 Kč

Záda

30 minut

550 Kč

Záda + šíje

60 minut

750 Kč

Záda + šíje + dolní končetiny

90 minut

1 200 Kč

Záda + šíje + chodidla + achilovka

90 minut

850 Kč

OBJEDNEJTE SI MASÁŽ DLE VLASTNÍHO VÝBĚRU

Vyplňte prosím všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.

VAŠE MASÉRKA

„Těším se na setkání s vámi“

VENDULA MACHOVÁ

Terapeutka