TCM Kurkumový sprej při námaze zad, svalů a kloubů 60 ml

Kód: TCMSZKURK60ML
Neohodnoceno
Značka: TCM
293 Kč
Skladem
Kurkumový sprej skvěle regeneruje, uvolňuje a prohřívá pokožku před a po fyzické námaze i sportovním výkonu. Výborně zahřívá a prokrvuje všechny části těla. Kurkumový sprej aplikujeme při únavě a námaze, k prokrvení a regeneraci a na pokožku v okolí svalů, kloubů a zad. Sprej je oblíbený zejména...

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kurkumový sprej skvěle regeneruje, uvolňuje a prohřívá pokožku před a po fyzické námaze i sportovním výkonu. Výborně zahřívá a prokrvuje všechny části těla. Kurkumový sprej aplikujeme při únavě a námaze, k prokrvení a regeneraci a na pokožku v okolí svalů, kloubů a zad. Sprej je oblíbený zejména při masážích, po sportovních výkonech a při ztuhlosti svalů. Vhodný k masáži kůže se sklonem k výronům a pohmožděninám i namáhaných částí celého těla.

Složení:
Radix Notoginseng 25% , Rhizoma Curcumae 18%, Cinnamomun Camphora 15% , Radix Angelicae Dahuricae 13% , Moghania Macrophylla 10,2% , Rhizoma Polygoni Cuspidati 10% , Mentholum 5% , Camphora 3,8% , Aqua, Alcohol

Dávkování:
Aplikujte 5-6krát denně na kůži v okolí namáhaného místa. Vetřete do pokožky a lehce masírujte. K regeneraci a prohřátí těla nastříkejte několikrát do vany s teplou vodou a dopřejte si relaxační koupel.

Upozornění:
Pouze k vnějšímu použití.Uchovávejte na suchém a chladném místě. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepoužívat na otevřená poranění. Uchovávejte mimo dosah zdrojů ohně a zapálení. Po aplikaci si důkladně umyjte ruce, sprej nesmí zasáhnout sliznice (oči atd.)

Doplňkové parametry

Kategorie: Bylinné spreje
Množství: 60 ml
EAN: 8717591394761

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: