BLOG BYLINKA

Článek je převzat za laskavého svolení časopisu Bylinky revue, do kterého máme tu čest přispívat. Konkrétně se jedná o jeho únorové vydání.

Při provozování Bylinné lékárny mě překvapilo, kolik lidí řeší problémy se střevy a problémy se zažíváním vůbec. Opakovaně se k nám vrací a chválí, že jim Vitestin pomáhá.

Ze surovin zpracujeme těsto a necháme ho v chladu odpočinout. Z těsta vyválíme pláty silné asi 0,7 cm a vykrájíme perníčky. Pečeme v dosti horké troubě. Vychladlé perníčky ozdobíme polevou z bílků (polevu vytvoříme ze 2 bílků a 11 dkg cukru, které třeme asi půl hodiny do hladka) nebo potřeme čokoládovou polevou. Perníčky jsou hned vláčné. Do těsta...

Pracujete nově z domova a máte problémy soustředit se na práci? Vytrhne vás z koncentrace každá maličkost ať už doma nebo v kanceláři? Potřebujete podpořit soustředění vašich dětí při on-line výuce? Zkuste poslechnout pár osvědčených rad a vyzkoušet bylinky na podporu koncentrace.

Letos podzim začal barvit plody jeřabin poněkud dříve. Stačí se porozhlédnout při procházkách přírodou kolik těchto plodů podzimu je k vidění a jak barevně doplňují zelené listy stromů.