Od 1. 7. do 5. 7. 2024 budeme mít z důvodu dovolené zavřeno. Objednávky došlé v této době zašleme hned po návratu. Děkujeme za pochopení!

Dr. Popov

drpopov-logo

Firma Dr. Popov je tradiční český výrobce bylinných mastí, čajů, tinktur, kosmetiky a doplňků stravy. Věděli jste, že Dr. Popov není smyšlená postava? Byliny provází RNDr. Pavla Popova od dětství. Historie české společnosti Dr. Popov sahá ale mnohem dál, bylinkami to u Popovů doma vonělo už za první republiky.

44 položek celkem
Dr. Popov Běžné pití, dětský bylinný čaj, 30 g
76 Kč
Dětský čaj pro denní pitní režim (krabička pro děti na dokreslení).
Kód: DRP35727
Dr. Popov Bylinné kapky Klimakterium na menopauzu, 50 ml
153 Kč
Pro podporu hormonální rovnováhy a pohody v době menopauzy (díky meduňce a jetelu). Doplněk stravy. Kdy se vám budou tyto kapky hodit? Originální bylinné kapky Dr. Popova Klimakterium v sobě spojují účinky 9 bylin, doporučovaných pro hormonální rovnováhu a pocitu pohody v období menopauzy.
Kód: DRP8618
Dr. Popov Bylinné kapky na bolest hlavy Migresan, 50 ml
153 Kč
Pro uvolnění a relaxaci při migrenózních stavech (díky kopretině a levanduli). Doplněk stravy. Kdy se vám budou tyto kapky hodit? Originální bylinné kapky Dr. Popova Migresan obsahují promyšlenou kombinaci 5 bylin, které se vyznačují zklidňujícími účinky.
Kód: DRP9566
Dr. Popov Bylinné kapky na odvodnění těla 50 ml
153 Kč
Na podporu zdravého vylučování vody z těla (díky tužebníku a jalovci). Doplněk stravy. Kdy se vám budou tyto kapky hodit? Nadbytečné zadržování vody v těle je v současnosti častý problém. K obvyklým projevům patří např. nateklé nohy, pocení, nepříjemný pocit nafouknutí.
Kód: DRP9492
Dr. Popov Bylinný čaj na hubnutí Otylka®, porcovaný čaj, 30 g
61 Kč
Kdy pít bylinný čaj Otylka®:Bylinný čaj při nadváze Otylka se skládá ze 7 tradičně užívaných bylin. Zelené maté pomáhá mít váhu pod kontrolou a reguluje metabolismus tuků. Růžový ibišek, tužebník a čekanka podporují zdravé odvodnění organismu a celkově ho osvěžují.
Kód: DRP8750
Dr. Popov Bylinný čaj na odkyselení organismu, sypaný čaj, 50 g
83 Kč
Kdy se vám bude tento čaj hodit? Bylinný čaj Dr. Popova Odkyselení + imunita obsahuje pampelišku, známou detoxikační bylinu, která podporuje zdravé trávení a činnost jater, a vilcacoru, která podporuje imunitní systém.
Kód: DRP8746
Dr. Popov Bylinný čaj na žíly a cévy s rutinem Rutinová bomba, sypaný čaj, 50 g
83 Kč
Čaj z bylin, které mají vysoký obsah přírodního rutinu. Ověřená receptura.
Kód: DRP8788
Dr. Popov Cévy – žíly, originální bylinné kapky, 50 ml
142 Kč
Pro zdravou činnost cévní soustavy a odstranění pocitu těžkých nohou (díky gotu kole). Doplněk stravy. Kdy se vám budou tyto kapky hodit? Bylinné kapky Dr. Popova Cévy – žíly obsahují kombinaci 5 tradičně užívaných bylin.
Kód: DRP9483
Dr. Popov Cukr normal, originální bylinné kapky, 50 ml
153 Kč
Bylinné kapky Cukr normal pro správnou hladinu cukru v krvi (díky lopuchu a borůvce). Doplněk stravy. Kdy se vám budou tyto kapky hodit? Originální bylinné kapky Dr. Popova Cukr normal v sobě kombinují účinky 7 bylin, vhodných k udržení normální hladiny cukru v těle.
Kód: DRP9485
Dr. Popov Čistící čaj s červenou řepou, sypaný, 50 g
76 Kč
S obsahem bylin pro celkové pročištění organismu (pampeliška, kopřiva). Bylinný sypaný čaj.
Kód: DRP8854
Dr. Popov Čištění, originální bylinné kapky, 50 ml
153 Kč
Pro očistu a k celkovému osvěžení těla (díky kopřivě). Doplněk stravy. Kdy se vám budou tyto kapky hodit? Originální bylinné kapky Dr. Popova Čištění v sobě promyšleně spojují 8 bylin s čisticími účinky na náš organismus.
Kód: DRP8606
Dr. Popov Dobrou noc, dětský bylinný čaj, 30 g
76 Kč
Dětský čaj pro klidný spánek (krabička pro děti na dokreslení).
Kód: DRP35740
Nahoru
Další produkty

Stránka 1 z 4 - 44 položek celkem