Aroma oleje

Již naši předkové dobře znali blahodárné účinky přírodních látek na pokožku a sílu vůně při únavě a jiných obtíží. Jejich tišivou, povzbuzující či regenerační sílu, která vedle pokožky příznivě ovlivňuje také vnímání, prožívání a navozuje pohodu. Ostatně ne nadarmo se říká, že veselá mysl je půl zdraví!

Nejprodávanější

4 položek celkem
Dr. Popov RESPIRAN, osvěžovač vzduchu, 100 ml
287 Kč
Směs přírodních silic vhodná při dýchacích potížích a rýmě. Ekonomické balení. Kdy se vám bude osvěžovač hodit? Aktivní osvěžovač vzduchu Respiran Dr.
Kód: DRP9719
Dr. Popov RESPIRAN, osvěžovač vzduchu, 50 ml
160 Kč
Směs přírodních silic vhodná při dýchacích potížích a rýmě. Kdy se vám bude osvěžovač hodit? Aktivní osvěžovač vzduchu Respiran Dr. Popova obsahuje ojedinělou kombinaci esenciálních olejů, které příznivě působí při dýchacích potížích a rýmě: mátu, eukalyptus, levanduli a Tea Tree Oil.
Kód: DRP9323
Nobilis Tilia Aroma olej Migréna
159 Kč
Chladivá síla v osobním parfému se zklidňující vůní Popis: Olejový parfém s aromaterapeutickou směsí éterických olejů z máty, levandule a majoránky příjemně na pokožce chladí a nahrazuje obklad ve chvíli, kdy není možné si ho dopřát. V praktickém roll-on balení, vejde se do každé kapsy či...
Kód: N1604B
Nobilis Tilia Aroma olej Osvěžující
149 Kč
Rychlý životabudič do kapsy, osobní parfém s energizující vůní Popis: Zahalte se osvěžující vůní kdykoli během dne i toho náročného. Citlivě vyvážená směs éterických olejů z mandarinky, máty a sladkého pomeranče je vhodná při zahnánění únavy a zmírnění podráždění či při pracovním stresu. Sladce...
Kód: N1603B