OTOSAN® FORTUSS sirup na suchý i vlhký kašel, od 1r., 180g

Konečně přírodní úleva do kašle. Otosan Fortuss sirup do krku vašemu organismu pomůže vypořádat se s vlhkým i suchým kašlem. Díky svému jemnému složení nedráždí, ale podporuje přirozené vykašlávání hlenu. Zároveň snižuje produkci hlenu jako takového. Zklidňuje i podráždění krku a úst, a utváří na nich ochrannou vrstvu bránící rozvoji dalších komplikací. Otosan Fortuss sirup do krku obsahuje med Manuka, květové medy, grindéliii, extrakty z jitrocele, smilu, myrty a esenciální oleje z citronu a pomeranče.

Díky unikátnímu složení lze Otosan Fortuss sirup do krku používat už od jednoho roku věku. Dětem navíc zachutná i příjemná chuť, v níž ihned poznají oblíbený med.

Použití:

Děti od 1 do 6 let: užít 5 ml, 2–3 krát denně.

Od 7 let a starších: užít 10 ml, 2–3 krát denně. Poslední dávku použijte před spaním.

Před použitím dobře protřepejte. Po použití lahvičku dobře uzavřete a dávkovač důkladně umyjte. Přípravek mohou užívat lidé s celiakií.

Uchovávejte mimo dosah dětí. Nepoužívejte pro děti mladší 1 roku. Nepoužívejte v případě přecitlivělosti na některou ze složek přípravku. V případě nežádoucích účinků, okamžitě přerušte podávání přípravku. Přípravek obsahuje vyšší množství cukru, pokud vám byl diagnostikován diabetes, konzultujte užití nejprve s lékařem. Nepoužívejte jiným způsobem, než je uvedeno výrobcem v tomto příbalovém letáku. Pokud příznaky přetrvávají, vyhledejte svého lékaře.

Skladování: Uchovávejte při teplotě od 8 až 25°C. Skladujte na suchém místě, mimo přímé světlo a zdroje tepla.

Výrobce: Otosan S. r. l. , Itálie
200,00 Kč