Liftea Colagenova čokoláda 420 g

Kód: LIF4038
Neohodnoceno
Značka: Liftea
699 Kč
Skladem
Jako ženy máme vysoké nároky na svůj vzhled. Pokud hledáte kvalitního pomocníka při péči o mladistvý vzhled pleti, můžete vyzkoušet doplněk stravy Liftea COLAGENOVA HA. Tento nutrikosmetický přípravek má podobu prášku, ze kterého snadno připravíte lahodný nápoj s čokoládovou příchutí, a hlavně s...

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jako ženy máme vysoké nároky na svůj vzhled. Pokud hledáte kvalitního pomocníka při péči o mladistvý vzhled pleti, můžete vyzkoušet doplněk stravy Liftea COLAGENOVA HA. Tento nutrikosmetický přípravek má podobu prášku, ze kterého snadno připravíte lahodný nápoj s čokoládovou příchutí, a hlavně s vysokým obsahem hydrolyzovaného kolagenu a kyseliny hyaluronové. Vaši pleť tak vyživuje zevnitř. Příznivý vliv má i na normální stav vlasů, nehtů či kloubů. Doplněk stravy nenahrazuje pestrou a vyváženou stravu.

Skladování: Skladujte v suchu při teplotě do 25 C. Účinnost přípravku je potvrzená klinickou studií. Na požádání výsledky zašleme. Study YNTKK – 2008 – 4144 Double-blind placebo-controlled trial of oral supplementation of PeptanTM Hydrolyzed Collagen in improving skin condition. The study was conducted in Tokyo (Japan) by SOUKEN on 33 women from 40 to 59 years old for 8 weeks during winter. 10g of collagen were ingested once daily in liquid form. Studie YNTKK - 2008 - 4144 Dvojitě slepá placebem potvrzená studie perorální suplementace hydrolyzovaného kolagenu Peptan™ pro zlepšení stavu pokožky. Studie byla provedena v Tokiu (Japonsko) společností SOUKEN. Účastnilo se 33 žen ve věku od 40 do 59 let po dobu 8 týdnů a to v zimním období. Bylo podáváno ústně 10 000 mg kolagenu Peptan™ jednou denně v tekuté formě. Study 2008 – A00654 – 51 Evaluation of the effects of an oral intake of PeptanTM Hydrolyzed Collagen on cutaneous properties versus placebo. The study was conducted in Lyon (France) by DERMSCAN on 47 women from 35 to 55 years old, for 84 days during winter. 10g of PeptanTM were ingested, 5g in the morning and 5g at night, powder to mix with liquid. Studie 2008 - A00654 - 51 Studie vyhodnocuje účinky orálního příjmu hydrolyzovaného kolagenu Peptan™ a jeho účinky na kúži oproti placebu. Studii provedla v Lyonu (Francie) společnost DERMSCAN na 47 ženách ve věku od 35 do 55 let, po dobu 84 dnů během zimního období. Bylo požito 10 000 mg hydrolyzovaného kolagenu typu I. - Peptan™ ( 5 g ráno a 5 g večer) , kolagen ve formě prášku smíchaného s tekutinou.

Doplňkové parametry

Kategorie: Anti-age, Kožní problémy, Vlasy, zuby a nehty
Oblast působení: Kožní problémy, Vlasy, zuby a nehty
Množství: 420 g
Jednotková cena za 100 g: 166,43 Kč
EAN: 8437007166057

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Fascinuje nás nepřeberné bohatství přírody. Ta mnohost tvarů, vůní, barev, energie a blahodárné síly. Přírodní cykly a přirozené změny. Nekonečný koloběh života, usínání a znovuzrození. Se zatajeným dechem otevíráme staré herbáře a hledáme nejúčinnější řešení pro podporu zdraví, krásu, relaxaci a péči o sebe.  Objevujeme a dále zkoumáme sílu tradičních rostlin, jejich jedinečnost a přínos pro lidi. Prostupuje každým výrobkem, který jsme vyzkoušeli a pečlivě vybrali pro vás.