Mastic Life Masticha Strong&Pure (40 kapslí)

Kód: MLC_40
Neohodnoceno
Značka: Mastic Life
369 Kč
Skladem
Masticha original v čisté podobě. Chioská masticha v kapslích. Masticha v nejúčinnější formě. Masticha Masticlife Strong&Pure je prvotřídní mastichový doplněk stravy. Obsahuje pouze účinnou látku bez přísad – prášek originální chioské mastichy. Masticha je přírodní pryskyřice chioské varianty...

Detailní informace

Detailní popis produktu

Masticha original v čisté podobě. Chioská masticha v kapslích.

Masticha v nejúčinnější formě. Masticha Masticlife Strong&Pure je prvotřídní mastichový doplněk stravy. Obsahuje pouze účinnou látku bez přísad – prášek originální chioské mastichy. Masticha je přírodní pryskyřice chioské varianty řečíku lentišku. Tento přírodní fenomén se vyznačuje jedinečnými vlastnostmi i celosvětově unikátním místem výskytu.

Ideální dávka pro trávicí systém
V každé kapsli je 350 mg mastichy, což je ideální hmotnost pro různě stupně dávkování objemu. S ohledem na objektivní stav a subjektivní potřeby doporučujeme užívání 1 – 4 kapslí denně, tedy od 350 mg při užívání preventivní dávky pro normální fungování trávení až po 1.400 mg při intenzivní mastichové kúře.

Jednotlivé kapsle s mastichou jsou baleny samostatně v blistrech. Stejně jako účinná látka v kapsli je i obal kapsle vyroben z čistě rostlinné suroviny vhodné pro vegetariány i vegany. Jsou použity kapsle HPMC (tobolky z hydroxypropylmethyl celulózy).

Balení:
40 mastichových kapslí uzavřených ve dvou blistrech balených v kartónové krabičce

Hmotnost obsahu:
masticha v 1 kapsli: 350 mg
masticha v celém balení: 14 g

Složení:
originální chios masticha bez přísad - 100% čistý prášek z mastichových krystalů

Užívání:

  • Doporučené dávkování intenzivní: 2 kapsle dvakrát denně (ráno a večer). Doporučená intenzivní denní dávka je 1.400 mg (4 kapsle) čisté neředěné mastichy.
  • Doporučené dávkování normální: 1 – 2 kapsle  denně.

Jak užívat:
Neužívejte při jídle – 30 minut před jídlem nebo 2 hodiny po jídle. 
Polykejte po jednotlivých kapslích. Kapsli zapijte vodou nebo džusem.

Na co si dejte při užívání pozor:

  • Nekombinujte mastichu s probiotiky (živými kulturami), naopak prebiotika doporučujeme.
  • Probiotika užívejte s odstupem nejméně 4 hodiny. Masticha má silně antibakteriální účinky a snižuje významně účinnost probiotik. 
  • Masticha je pryskyřice a vinou tepla se prášek v kapsli může spojit do jednolité hmoty. Na účinnost to nemá žádný vliv, ale u některých lidí se může snížit stravitelnost obsahu kapsle. V tomto případě promněte jemně kapsli mezi prsty těsně před užitím tak, aby se masticha uvnitř alespoň částečně rozdrolila.
  • Pokud trpíte nízkým tlakem užívejte po dobu prvních 5 dnů maximálně 700 gramů (2 kapsle) a kontrolujte pravidelně krevní tlak. Masticha může tlak snižovat.

Alternativy čisté mastichy v kapslích:

Přestože je Masticlife Strong&Pure jedničkou mezi mastichovými doplňky stravy, může být pro vás v některých případech vhodnější jiný produkt.

Pokud máte problém s polykáním kapslí, zvolte sáčky s mastichovým práškem Masticlife Comfort.

Masticlife Comfort je vhodný i v případě, kdy chcete účinnost mastichy i pro zdraví ústní dutiny.

Pokud chcete podpořit i střevní mikroflóru, užívejte Masticlife Prebiotic, kde je masticha doplněná čekankovým inulinem.

Účinnost Masticlife Strong&Pure:

Účinnou (a také jedinou) složkou Masticlife Strong&Pure je originální chioská masticha.

V souladu s platnou legislativou můžeme uvádět pouze to, že přispívá k normální činnosti trávicího systému.

Pokud se chcete dozvědět více o účinnosti mastichy a její nejsilnější formy Masticlife Strong&Pure, navštivte mastichové informační zdroje, které se užívání mastichy podrobně věnují.

Bližší informace: Výše uvedený popis čerpáme z oficiálních zdrojů výrobců jednotlivých doplňků stravy. Rádi bychom Vám o tomto produktu sdělili více, ale současná legislativa tj. NAŘÍZENÍ KOMISE (EU) č. 432/2012 (ze dne 16.května 2012), které platí od 14.12 2012, nám to bohužel neumožňuje. Neváhejte však využít naše odborné poradenství. Kontaktovat nás můžete prostřednictvím e-mailu jana@bylinna-lekarna.cz, telefonu 771 174 846 nebo využijte náš kontaktní formulář.

Doplňkové parametry

Kategorie: Minerály
Množství: 40 ks
Země původu: Česká republika
Vegan: Ano
EAN: 8594181470018

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: