Prázdninová otevírací doba: Po, St, Pá: 8-15, Út, Čt: 9-17

Bylinkový ráj Sonnentor

Prohlídka společnosti Sonnentor nám natolik učarovala, že jsem se rozhodla Vám ji v následujícím článku představit blíže.
 
SONNENTOR se v České republice věnuje výrobě lahodných bio čajů a bio specialit s typickým logem slunce už téměř 30 let. Areál společnosti najdete na nejvyšším kopci malebné vinařské obce Čejkovice, a že jste na místě poznáte i se zavázanýma očima. Omamná vůně bylin a koření prosycuje vzduch všude kolem.
 
SONNENTOR je nejen firmou zpracovatelskou a výrobní, ale také oblíbeným turistickým cílem. V roce 2020 sem zavítalo více než 40 000 návštěvníků. Velké oblibě se těší zážitkové exkurze, během nichž mají zvídaví hosté možnost nahlédnout do zákulisí firmy a vidět místa, kde jsou byliny skladovány, zpracovávány, a nakonec i samotný proces výroby čajů.

BR-0921Cweb

Čaje Sonnentor na e-shopu

Součástí Bylinkového ráje je také čajový salon s kavárnou nazvaný Čas na čaj, prodejna s veškerým sortimentem firmy, který čítá asi 600 produktů v biokvalitě, Vyhlídka na výsluní a poznávací Bylinková zahrada sv. Hildegardy. Kouzlo bylinek si zde můžete vychutnat všemi smysly.
 
Součástí čajů SONNENTOR mohou být jen ty nejlepší bylinky a koření od českých i zahraničních biopěstitelů. V sortimentu firmy naleznete čaje bylinné, ovocné, kořeněné i černé nebo zelené. V nabídce je i řada produktů určená přímo dětem – Biorarášci®. Obsahuje sedm různých čajových směsí, poznávací sadu a také čaje pro nastávající a kojící maminky. Receptury jsou namíchány tak, aby dětem chutnaly i neslazené a mohly je popíjet po celý den. Chutnají výborně teplé i studené. Bylinky, ovoce a koření jsou do čajů Biorarášci ® pečlivě vybírány s ohledem na potřeby dětí již od dvou měsíců věku.
 
Byla by opravu škoda nechat si tento zážitek ujít. Vřele doporučujeme obzvláště pro rodiny s dětmi.
 
Za Bylinnou lékárnu v Říčanech
 
Jana Borovičková

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení