TCM Bohemia Balzám doutnající rokle - velké balení - 20 g

Kód: TCMMSZ301
Neohodnoceno
Značka: TCM Bohemia
420 Kč
Skladem
Velké balení oblíbené masti!Mast z řady přípravků tradiční čínské medicíny. Balzám doutnající rokle má výborné regenerační a tonizační účinky na pokožku v oblasti konečníku se sklonem k pálení, či svědění. Mast na péči o pokožku v oblasti konečníku, především po výskytu hemeroidů . Působí...

Detailní informace

Detailní popis produktu

Velké balení oblíbené masti!
Mast z řady přípravků tradiční čínské medicíny. Balzám doutnající rokle má výborné regenerační a tonizační účinky na pokožku v oblasti konečníku se sklonem k pálení, či svědění. Mast na péči o pokožku v oblasti konečníku, především po výskytu hemeroidů . Působí regeneračně na kůži v oblasti konečníku, pokožku zklidňuje. Balzám Doutnající rokle pokožku tonizuje, činí ji pružnější a odolnější.
Doporučené dávkování
2-3x denně nanést mast na postižená místa, nejlépe po předchozím omytí oblasti konečníku vodou. Po nanesení na kůži se objeví krátký pocit větrového pálení, vystřídaný pocitem chlazení, signalizujícím snížení překrvení oblasti.
Složení
Petrolatum, Lanolin, Margarita powder, Zinc carbonate, Isopropylmyristate, Sodium borate, Borneol, Amber extract, Cyclopentadecanone
Upozornění
Pouze k vnějšímu použití.Uchovávejte na suchém a chladném místě. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepoužívat na otevřená poranění. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Bylinné masti
Množství: 20 g
EAN: 6901986000692

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

logo_TCM_Bohemia

TCM Bohemia je působí v Čechách již od roku 1996. Patří mezi největší dovozce a distributory TCM v ČR a své služby nabízí i na Slovensku, v Polsku a Maďarsku. Dováží a zpracovávají byliny, granulát z bylin na výrobu tablet a PIAN, bylinné směsi WAN.