Biomineral D6 Silicea - modrá

Pastilky obsahující esenciální minerální soli. Vyrobené D6 triturací podle Dr. Schüsslera.

Tkáňové soli ( též známé jako buňkové nebo Schüsslerovy soli) jsou tradičně doporučovány jako přirozený doplněk minerálních látek s ideální vstřebatelností. V těle se dostávají do buněk a tkání, kde doplňují deficit bez vedlejšího zatížení organismu.

Účinná látka: ​ silicea v potenci D6
Velikost balení:​ 180 pastilek (90 g)

Doporučené dávkování:  1 pastilka dvakrát až čtyřikrát denně při dlouhodobém užívání. Akutně lze užívat jednu pastilku každé 2 hodiny. V případě potřeby je možné dávku zvýšit až na 1 pastilku každých 15 min. Nechte rozpustit v ústech. Dětem můžete pastilku rozpustit v malém množství vody.  

Složení:  Rostlinné polyoly 98, 4%, stearan horečnatý (rostlinný) 1, 5%, účinná látka: oxid křemičitý (0, 005 mg v jedné tabletě).  

Nutriční hodnoty: 1 balení (180 pastilek) obsahuje 88, 65 g sacharidů, 882 kJ (216 kcal), 1 pastilka (0, 5 g) obsahuje 0, 49 g sacharidů, 4, 9 kJ (1, 2 kcal)

Upozornění: Doplněk stravy neslouží jako lék ani jako náhrada pestré stravy. V současnosti nemá v EU schválena žádná zdravotní tvrzení. Nadměrné užívání může vyvolat projímavé účinky. Nedoporučuje se užívání v případě implantátů. Podrobnější informace o vlastnostech a použití naleznete na stránce www. bunkovesoli. sk

350,00 Kč