Naděje - Mgr.Podhorná Doplněk z bylin pro udržení normálního krevního obrazu NK12

Kód: NAD-NK12
Neohodnoceno
652 Kč
Skladem do 3 dnů
Kúra z bylinek a pupenů rostlin stimuluje krvetvorbu a příznivě ovlivňuje krevní obraz. Je velmi vhodná jak podpůrný revitalizační prostředek při i po chemoterapii. Kúra obsahuje T6 ELEUTEROKOK – Obranyschopnost, imunitní systém, adaptogen, diabetes T50 LEUKO-STOP – Tvorba červených krvinek,...

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kúra z bylinek a pupenů rostlin stimuluje krvetvorbu a příznivě ovlivňuje krevní obraz. Je velmi vhodná jak podpůrný revitalizační prostředek při i po chemoterapii.

Kúra obsahuje

T6 ELEUTEROKOK – Obranyschopnost, imunitní systém, adaptogen, diabetes

T50 LEUKO-STOP – Tvorba červených krvinek, srdce, játra, obranyschopnost

P2 BŘÍZA – Cholesterol, játra, ledviny, trávení, pročišťování

P45 TAMARYŠEK – Adaptogen, fyzická a psychická odolnost, játra, trávení a pročišťování těla

P40 VINNÁ RÉVA – Antioxidační ochrana tkání, integrita cévního systému, klouby

Užívání kúry: Současně užívat tinktury eleuterokok, Leukostop a bříza, po využití tinktury břízy vezmete tamaryšek a pokračujete v užívání eleuterokoku a Leukostopu, pokud vám dojdou, tak bez nich. Po využití tamaryšku vezmete nakonec vinnou révu a vše doužívat.

Výroba tinktur: Tinktury v této bylinné kúře vyrábíme v naší malé rodinné firmě Naděje Byliny v Brodku u Konice. Stejně jako ostatní bylinné a rostlinné produkty, které si můžete koupit pod naší značkou. Při výrobě klademe důraz na kvalitu a maximální využití blahodárných účinků rostlinných pupenů a bylin na lidský organismus.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kůry a sady, Srdce, cévy a oběhový systém
Oblast působení: Srdce, cévy a oběhový systém

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

 

nadeje-tinktury-logo

Majitelkou společnosti je paní Mgr. Jarmila Podhorná, která vždy milovala přírodu a její dary, tak se její záliba stala i povoláním. Studovala, získávala informace v oblasti lidského organismu i alternativní medicíny. Pro výrobu bylinných tinktur a vznik firmy Naděje se rozhodla ve chvíli, kdy studovala „ Herbář léčivých rostlin „ pana Janči a Zentricha s obsahem o novém léčebném směru – gemmoterapie a možnosti významného působení výtažků z pupenů rostlin –  gemmoterapeutik na lidský organismus. Přání Mgr. J. Podhorné bylo a je, aby lásku k lidem a její zkušenosti v oblasti gemmoterapie i alternativní medicíny předala především nemocným. Specializovala se na výrobu přípravků bez nežádoucích účinků a cenově dostupných, které působí na organismus příznivě jako prevence i regenerace a zlepšení stavu při různých zdravotních problémech.