Naděje - Mgr.Podhorná Doplněk stravy pro zdravou funkci střevního a zažívacího traktu NK29

Kód: NAD-NK29
Neohodnoceno
782 Kč
Skladem do 3 dnů
Kúra stimuluje tvorbu trávicích šťáv a žluči, usnadňuje trávení tuků. Blahodárně působí na játra, podporuje jejich funkci, chrání jaterní tkáň. Podporuje činnost ledvin a střevního traktu. Kúra obsahuje T35 PENÍZOVKA SAMETONOHÁ I Antibakteriální, slinivka T37 ŘIMBABA I Bolesti, klouby, střeva,...

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kúra stimuluje tvorbu trávicích šťáv a žluči, usnadňuje trávení tuků. Blahodárně působí na játra, podporuje jejich funkci, chrání jaterní tkáň. Podporuje činnost ledvin a střevního traktu.

Kúra obsahuje

T35 PENÍZOVKA SAMETONOHÁ I Antibakteriální, slinivka

T37 ŘIMBABA I Bolesti, klouby, střeva, zklidnění, relaxace, inzulínový metabolismus, krevní oběh

P12 DUB I Sliznice úst a krku, zdraví a vzhled pokožky

P36 OLŠE I Cirkulace krve, mozková funkce, duševní aktivita, obranný systém organismu, klouby

PG60 FITKOLON. Směs obsahuje výtažek z dubu letního, černého rybízu, lnu setého, brusinky, olše lepkavé a betaglukan

Užívání kúry: Současně užívat tinktury penízovka, řimbaba a dub, po využití tinktury z dubu vezmete olši a pokračujete v užívání s penízovkou a řimbabou, pokud vám dojdou tak bez nich. Po využití olše vezmete nakonec Fitkolon a vše doužívat.

Výroba tinktur: Tinktury v této bylinné kúře vyrábíme v naší malé rodinné firmě Naděje Byliny v Brodku u Konice. Stejně jako ostatní bylinné a rostlinné produkty, které si můžete koupit pod naší značkou. Při výrobě klademe důraz na kvalitu a maximální využití blahodárných účinků rostlinných pupenů a bylin na lidský organismus.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kůry a sady, Žaludek, střeva a trávení
Oblast působení: Žaludek, střeva a trávení

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

 

nadeje-tinktury-logo

Majitelkou společnosti je paní Mgr. Jarmila Podhorná, která vždy milovala přírodu a její dary, tak se její záliba stala i povoláním. Studovala, získávala informace v oblasti lidského organismu i alternativní medicíny. Pro výrobu bylinných tinktur a vznik firmy Naděje se rozhodla ve chvíli, kdy studovala „ Herbář léčivých rostlin „ pana Janči a Zentricha s obsahem o novém léčebném směru – gemmoterapie a možnosti významného působení výtažků z pupenů rostlin –  gemmoterapeutik na lidský organismus. Přání Mgr. J. Podhorné bylo a je, aby lásku k lidem a její zkušenosti v oblasti gemmoterapie i alternativní medicíny předala především nemocným. Specializovala se na výrobu přípravků bez nežádoucích účinků a cenově dostupných, které působí na organismus příznivě jako prevence i regenerace a zlepšení stavu při různých zdravotních problémech.