Naděje - Mgr.Podhorná Doplněk z bylin pro posílení fyzického i mentálního stavu NK22

Kód: NAD-NK22
Neohodnoceno
712 Kč
Skladem do 3 dnů
Kúra s posilujícími a tonizujícími účinky na tělní funkce – obranyschopnost, kardiovaskulární systém, celkový fyzic- ký a mentální komfort a na odolnost organismu proti nepříznivému působení různých stresových faktorů. Kúra obsahuje T42 TOPOL I Cévní systém, dýchací systém, posílení fyzického...

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kúra s posilujícími a tonizujícími účinky na tělní funkce – obranyschopnost, kardiovaskulární systém, celkový fyzic- ký a mentální komfort a na odolnost organismu proti nepříznivému působení různých stresových faktorů.

Kúra obsahuje

T42 TOPOL I Cévní systém, dýchací systém, posílení fyzického stavu, močové cesty, desinfekce

T40 TŘEZALKA I Fyzické a duševní povzbuzení, dýchací systém, dobrý spánek, nervová soustava

P16 JASAN I Podpora regulace krevního tlaku, příznivě působí na stav kloubů

P36 OLŠE I Cirkulace krve, mozková funkce, duševní aktivita, obranný systém organismu, klouby

P4 BOROVICE SOSNA I Pohybový aparát, podporuje dýchací systém

Užívání kúry: Současně užívat tinktury topol, třezalka a jasan po využití tinktury jasan vezmete olši a pokračujete v užívání topolu a třezalky, pokud vám dojdou, tak bez nich. Po využití olše vezmete nakonec borovici a vše doužívat.

Výroba tinktur: Tinktury v této bylinné kúře vyrábíme v naší malé rodinné firmě Naděje Byliny v Brodku u Konice. Stejně jako ostatní bylinné a rostlinné produkty, které si můžete koupit pod naší značkou. Při výrobě klademe důraz na kvalitu a maximální využití blahodárných účinků rostlinných pupenů a bylin na lidský organismus.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kůry a sady, Únava a vyčerpání
Oblast působení: Únava a vyčerpání

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

 

nadeje-tinktury-logo

Majitelkou společnosti je paní Mgr. Jarmila Podhorná, která vždy milovala přírodu a její dary, tak se její záliba stala i povoláním. Studovala, získávala informace v oblasti lidského organismu i alternativní medicíny. Pro výrobu bylinných tinktur a vznik firmy Naděje se rozhodla ve chvíli, kdy studovala „ Herbář léčivých rostlin „ pana Janči a Zentricha s obsahem o novém léčebném směru – gemmoterapie a možnosti významného působení výtažků z pupenů rostlin –  gemmoterapeutik na lidský organismus. Přání Mgr. J. Podhorné bylo a je, aby lásku k lidem a její zkušenosti v oblasti gemmoterapie i alternativní medicíny předala především nemocným. Specializovala se na výrobu přípravků bez nežádoucích účinků a cenově dostupných, které působí na organismus příznivě jako prevence i regenerace a zlepšení stavu při různých zdravotních problémech.