Naděje - Mgr.Podhorná Doplněk z bylin pro regeneraci ženského organismu NK42

Kód: NAD-NK42
Neohodnoceno
552 Kč
Skladem do 3 dnů
Tato speciální kúra z bylinných a pupenových výtažků působí blahodárně na sexuální touhu a aktivitu Kúra obsahuje T15 JEŘÁB PTAČÍ I Ženské potíže, klimakterium, stres a vyčerpání, projevy stárnutí P2/P2A BŘÍZA I Cholesterol, játra, ledviny, trávení, pročišťování P10 ČERNÝ RYBÍZ- MALINÍK I...

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tato speciální kúra z bylinných a pupenových výtažků působí blahodárně na sexuální touhu a aktivitu

Kúra obsahuje

T15 JEŘÁB PTAČÍ I Ženské potíže, klimakterium, stres a vyčerpání, projevy stárnutí

P2/P2A BŘÍZA I Cholesterol, játra, ledviny, trávení, pročišťování

P10 ČERNÝ RYBÍZ- MALINÍK I Hormonální rovnováha, ženský organismus

SV16 KONTRYHEL+JETEL. Originální směs pro ženy. Kontryhel pomáhá udržovat hladký průběh menstruačního cyklu

Užívání kúry: Současně užívat tinktury jeřáb ptačí a bříza, po využití tinktury břízy vezmete černý rybíz-maliník a pokračujete v užívání s jeřábem ptačím, pokud vám dojde tak bez něho. Po využití černého rybízu-maliníku vezmete nakonec kontryhel+jetel a vše doužívat.

Výroba tinktur: Tinktury v této bylinné kúře vyrábíme v naší malé rodinné firmě Naděje Byliny v Brodku u Konice. Stejně jako ostatní bylinné a rostlinné produkty, které si můžete koupit pod naší značkou. Při výrobě klademe důraz na kvalitu a maximální využití blahodárných účinků rostlinných pupenů a bylin na lidský organismus.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kůry a sady, Žena a menstruace
Oblast působení: Žena a menstruace

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

 

nadeje-tinktury-logo

Majitelkou společnosti je paní Mgr. Jarmila Podhorná, která vždy milovala přírodu a její dary, tak se její záliba stala i povoláním. Studovala, získávala informace v oblasti lidského organismu i alternativní medicíny. Pro výrobu bylinných tinktur a vznik firmy Naděje se rozhodla ve chvíli, kdy studovala „ Herbář léčivých rostlin „ pana Janči a Zentricha s obsahem o novém léčebném směru – gemmoterapie a možnosti významného působení výtažků z pupenů rostlin –  gemmoterapeutik na lidský organismus. Přání Mgr. J. Podhorné bylo a je, aby lásku k lidem a její zkušenosti v oblasti gemmoterapie i alternativní medicíny předala především nemocným. Specializovala se na výrobu přípravků bez nežádoucích účinků a cenově dostupných, které působí na organismus příznivě jako prevence i regenerace a zlepšení stavu při různých zdravotních problémech.