Od 1. 7. do 5. 7. 2024 budeme mít z důvodu dovolené zavřeno. Objednávky došlé v této době zašleme hned po návratu. Děkujeme za pochopení!

Naděje - Mgr.Podhorná Doplněk z bylin pro péči o ženské orgány – cysty NK33

Kód: NAD-NK33
Neohodnoceno
527 Kč
Skladem do 3 dnů
Kúra obsahující bylinné a pupenové výtažky s čistícím účinkem, posilující imunitní systém a obranyschopnost organismu. Kúra obsahuje T6 ELEUTEROKOK I Obranyschopnost, imunitní systém, adaptogen, diabetes P2 BŘÍZA I Cholesterol, játra, ledviny, trávení, pročišťování P38 OŘEŠÁK AMERICKÝ I Krevní...

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kúra obsahující bylinné a pupenové výtažky s čistícím účinkem, posilující imunitní systém a obranyschopnost organismu.

Kúra obsahuje

T6 ELEUTEROKOK I Obranyschopnost, imunitní systém, adaptogen, diabetes

P2 BŘÍZA I Cholesterol, játra, ledviny, trávení, pročišťování

P38 OŘEŠÁK AMERICKÝ I Krevní tuky, cholesterol, střevní trakt, obranné reakce organismu

P48 VŘES I Obranný systém, zklidnění a uvolnění, psychické vypětí, vyčerpanost

Užívání kúry: Současně užívat tinktury eleuterokok a bříza, po využití tinktury břízy vezmete ořešák americký a pokračujete v užívání s eleuterokokem, pokud vám dojde tak bez něho. Po využití ořešáku amerického vezmete nakonec vřes a vše doužívat.

Výroba tinktur: Tinktury v této bylinné kúře vyrábíme v naší malé rodinné firmě Naděje Byliny v Brodku u Konice. Stejně jako ostatní bylinné a rostlinné produkty, které si můžete koupit pod naší značkou. Při výrobě klademe důraz na kvalitu a maximální využití blahodárných účinků rostlinných pupenů a bylin na lidský organismus.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kůry a sady, Žena a menstruace, Žena a menstruace
Oblast působení: Žena a menstruace

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

 

nadeje-tinktury-logo

Majitelkou společnosti je paní Mgr. Jarmila Podhorná, která vždy milovala přírodu a její dary, tak se její záliba stala i povoláním. Studovala, získávala informace v oblasti lidského organismu i alternativní medicíny. Pro výrobu bylinných tinktur a vznik firmy Naděje se rozhodla ve chvíli, kdy studovala „ Herbář léčivých rostlin „ pana Janči a Zentricha s obsahem o novém léčebném směru – gemmoterapie a možnosti významného působení výtažků z pupenů rostlin –  gemmoterapeutik na lidský organismus. Přání Mgr. J. Podhorné bylo a je, aby lásku k lidem a její zkušenosti v oblasti gemmoterapie i alternativní medicíny předala především nemocným. Specializovala se na výrobu přípravků bez nežádoucích účinků a cenově dostupných, které působí na organismus příznivě jako prevence i regenerace a zlepšení stavu při různých zdravotních problémech.