Naděje - Mgr.Podhorná Doplněk z bylin pro celkové posílení organismu NK9

Kód: NAD-NK9
Neohodnoceno
652 Kč
Skladem do 3 dnů
Kúra je zaměřena na posílení organismu a na stimulaci jeho obranného systému. Je to prostředek prospěšný obzvláště v obdobích zvýšené aktivity mikrobů. Kúra obsahuje T24 LEUZEA (MARALÍ KOŘEN) – Posilování tělních funkcí, tonizace organismu, stres T6 ELEUTEROKOK – Obranyschopnost, imunitní systém...

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kúra je zaměřena na posílení organismu a na stimulaci jeho obranného systému. Je to prostředek prospěšný obzvláště v obdobích zvýšené aktivity mikrobů.

Kúra obsahuje

T24 LEUZEA (MARALÍ KOŘEN) – Posilování tělních funkcí, tonizace organismu, stres

T6 ELEUTEROKOK – Obranyschopnost, imunitní systém, adaptogen, diabetes

P2 BŘÍZA – Cholesterol, játra, ledviny, trávení, pročišťování

P7 ČERNÝ RYBÍZ – Kůže, imunita

P37 OŘEŠÁK KRÁLOVSKÝ – Krevní tuky, cholesterol, střevní trakt, odolnost organismu

Užívání kúry: Současně užívat tinktury maralí kořen, eleuterokok a bříza, po využití tinktury břízy vezmete černý rybíz a pokračujete v užívání maralího kořene a eleuterokoku, pokud vám dojdou tak bez nich. Po využití černého rybízu vezmete nakonec ořešák královský a vše doužívat.

Výroba tinktur: Tinktury v této bylinné kúře vyrábíme v naší malé rodinné firmě Naděje Byliny v Brodku u Konice. Stejně jako ostatní bylinné a rostlinné produkty, které si můžete koupit pod naší značkou. Při výrobě klademe důraz na kvalitu a maximální využití blahodárných účinků rostlinných pupenů a bylin na lidský organismus.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kůry a sady, Imunita a obrana těla
Oblast působení: Imunita a obrana těla

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

 

nadeje-tinktury-logo

Majitelkou společnosti je paní Mgr. Jarmila Podhorná, která vždy milovala přírodu a její dary, tak se její záliba stala i povoláním. Studovala, získávala informace v oblasti lidského organismu i alternativní medicíny. Pro výrobu bylinných tinktur a vznik firmy Naděje se rozhodla ve chvíli, kdy studovala „ Herbář léčivých rostlin „ pana Janči a Zentricha s obsahem o novém léčebném směru – gemmoterapie a možnosti významného působení výtažků z pupenů rostlin –  gemmoterapeutik na lidský organismus. Přání Mgr. J. Podhorné bylo a je, aby lásku k lidem a její zkušenosti v oblasti gemmoterapie i alternativní medicíny předala především nemocným. Specializovala se na výrobu přípravků bez nežádoucích účinků a cenově dostupných, které působí na organismus příznivě jako prevence i regenerace a zlepšení stavu při různých zdravotních problémech.