Naděje - Mgr.Podhorná Doplněk z bylin pro udržení optimální hladiny krevního cukru NK28

Kód: NAD-NK28
Neohodnoceno
502 Kč
Skladem do 3 dnů
Kúra podporuje normální metabolismus glukózy, tuků, bílkovin. Snižuje hladinu cukru v krvi, pomáhá udržovat žádoucí hladinu cholesterolu. Kúra obsahuje T12 I STOP I Cukerný metabolismus, cévní systém, zrak, slinivka T35 PENÍZOVKA SAMETONOHÁ I Antibakteriální, slinivka P2 BŘÍZA I Cholesterol,...

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kúra podporuje normální metabolismus glukózy, tuků, bílkovin. Snižuje hladinu cukru v krvi, pomáhá udržovat žádoucí hladinu cholesterolu.

Kúra obsahuje

T12 I STOP I Cukerný metabolismus, cévní systém, zrak, slinivka

T35 PENÍZOVKA SAMETONOHÁ I Antibakteriální, slinivka

P2 BŘÍZA I Cholesterol, játra, ledviny, trávení, pročišťování

P5 BORŮVKA ČERNÁ I Metabolismus glukózy, tuků, bílkovin, krevní oběh, zrak

Užívání kúry: Současně užívat tinktury Istop, penízovka a bříza, po využití tinktury břízy vezmete borůvku a pokračujete v užívání s Istopem a penízovkou do vybrání všech lahviček.

Výroba tinktur: Tinktury v této bylinné kúře vyrábíme v naší malé rodinné firmě Naděje Byliny v Brodku u Konice. Stejně jako ostatní bylinné a rostlinné produkty, které si můžete koupit pod naší značkou. Při výrobě klademe důraz na kvalitu a maximální využití blahodárných účinků rostlinných pupenů a bylin na lidský organismus.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kůry a sady, Slinivka a metabolismus cukru
Oblast působení: Slinivka a metabolismus cukru

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

 

nadeje-tinktury-logo

Majitelkou společnosti je paní Mgr. Jarmila Podhorná, která vždy milovala přírodu a její dary, tak se její záliba stala i povoláním. Studovala, získávala informace v oblasti lidského organismu i alternativní medicíny. Pro výrobu bylinných tinktur a vznik firmy Naděje se rozhodla ve chvíli, kdy studovala „ Herbář léčivých rostlin „ pana Janči a Zentricha s obsahem o novém léčebném směru – gemmoterapie a možnosti významného působení výtažků z pupenů rostlin –  gemmoterapeutik na lidský organismus. Přání Mgr. J. Podhorné bylo a je, aby lásku k lidem a její zkušenosti v oblasti gemmoterapie i alternativní medicíny předala především nemocným. Specializovala se na výrobu přípravků bez nežádoucích účinků a cenově dostupných, které působí na organismus příznivě jako prevence i regenerace a zlepšení stavu při různých zdravotních problémech.