Naděje - Mgr.Podhorná Doplněk z bylin pro zklidnění reakcí na vnější podměty a podporu dýchání NK23

Kód: NAD-NK23
Neohodnoceno
712 Kč
Skladem do 3 dnů
Kúra podporuje zdravý stav a správnou funkci dýchacího systému. Usnadňuje dýchání, podporuje vylučování hlenu v horních dýchacích cestách. Zklidňuje přecitlivělou reakci organismu vůči vnějším podmětům, posiluje odolnost a imunitní reakci organismu. Kúra obsahuje T45 ŽAMPION I Alergie, krevní...

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kúra podporuje zdravý stav a správnou funkci dýchacího systému. Usnadňuje dýchání, podporuje vylučování hlenu v horních dýchacích cestách. Zklidňuje přecitlivělou reakci organismu vůči vnějším podmětům, posiluje odolnost a imunitní reakci organismu.

Kúra obsahuje

T45 ŽAMPION I Alergie, krevní tlak, obranné mechanismy, imunitní systém

T26 MĚSÍČEK I Antibakteriální účinky, dýchací cesty, játra, tenké střevo, stres

T11/T11a GRAPEFRUIT I Mikrobiologická rovnováha, reakce z přecitlivělosti, obranyschopnost

P7 ČERNÝ RYBÍZ I Kůže, imunita

SV19 MUKOBEN. Směs bylin pro udržování volných cest dýchacích

Užívání kúry: Současně užívat tinktury žampion, měsíček a grep, po využití tinktury grep vezmete černý rybíz a pokračujete v užívání žampionu a měsíčku, pokud vám dojdou, tak bez nich. Po využití černého rybízu vezmete nakonec Mukoben a vše doužívat.

Výroba tinktur: Tinktury v této bylinné kúře vyrábíme v naší malé rodinné firmě Naděje Byliny v Brodku u Konice. Stejně jako ostatní bylinné a rostlinné produkty, které si můžete koupit pod naší značkou. Při výrobě klademe důraz na kvalitu a maximální využití blahodárných účinků rostlinných pupenů a bylin na lidský organismus.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kůry a sady, Dýchací cesty
Oblast působení: Dýchací cesty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

 

nadeje-tinktury-logo

Majitelkou společnosti je paní Mgr. Jarmila Podhorná, která vždy milovala přírodu a její dary, tak se její záliba stala i povoláním. Studovala, získávala informace v oblasti lidského organismu i alternativní medicíny. Pro výrobu bylinných tinktur a vznik firmy Naděje se rozhodla ve chvíli, kdy studovala „ Herbář léčivých rostlin „ pana Janči a Zentricha s obsahem o novém léčebném směru – gemmoterapie a možnosti významného působení výtažků z pupenů rostlin –  gemmoterapeutik na lidský organismus. Přání Mgr. J. Podhorné bylo a je, aby lásku k lidem a její zkušenosti v oblasti gemmoterapie i alternativní medicíny předala především nemocným. Specializovala se na výrobu přípravků bez nežádoucích účinků a cenově dostupných, které působí na organismus příznivě jako prevence i regenerace a zlepšení stavu při různých zdravotních problémech.