Naděje - Mgr.Podhorná Doplněk z bylin pro péči o ženské orgány NK32

Kód: NAD-NK32
Neohodnoceno
747 Kč
Skladem do 3 dnů
Bylinné a pupenové výtažky čistí tělo přirozenou cestou. Posilují obranné systémy, blahodárně ovlivňují sliznice a kůži, tonizují organismus, přispívají k jeho zotavení. Kúra obsahuje T6 ELEUTEROKOK I Obranyschopnost, imunitní systém, adaptogen, diabetes P2 BŘÍZA I Cholesterol, játra, ledviny,...

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bylinné a pupenové výtažky čistí tělo přirozenou cestou. Posilují obranné systémy, blahodárně ovlivňují sliznice a kůži, tonizují organismus, přispívají k jeho zotavení.

Kúra obsahuje

T6 ELEUTEROKOK I Obranyschopnost, imunitní systém, adaptogen, diabetes

P2 BŘÍZA I Cholesterol, játra, ledviny, trávení, pročišťování

P38 OŘEŠÁK AMERICKÝ I Krevní tuky, cholesterol, střevní trakt, obranné reakce organismu

P68 KOZINEC BLANITÝ I Obranyschopnost, povzbuzení organismu, menstruace, menopauza

PG59 CARCINAE. Tato směs je složena ze složek výrazně posilujících obranné systémy organismu

Užívání kúry: Současně užívat tinktury eleuterokok a bříza, po využití tinktury břízy vezmete ořešák americký a pokračujete v užívání s eleuterokokem, pokud vám dojde tak bez něho. Po využití ořešáku amerického vezmete kozinec. Po využívání kozince pak nakonec Carcinae a vše doužívat. 

Výroba tinktur: Tinktury v této bylinné kúře vyrábíme v naší malé rodinné firmě Naděje Byliny v Brodku u Konice. Stejně jako ostatní bylinné a rostlinné produkty, které si můžete koupit pod naší značkou. Při výrobě klademe důraz na kvalitu a maximální využití blahodárných účinků rostlinných pupenů a bylin na lidský organismus.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kůry a sady, Žena a menstruace, Žena a menstruace
Oblast působení: Žena a menstruace

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

 

nadeje-tinktury-logo

Majitelkou společnosti je paní Mgr. Jarmila Podhorná, která vždy milovala přírodu a její dary, tak se její záliba stala i povoláním. Studovala, získávala informace v oblasti lidského organismu i alternativní medicíny. Pro výrobu bylinných tinktur a vznik firmy Naděje se rozhodla ve chvíli, kdy studovala „ Herbář léčivých rostlin „ pana Janči a Zentricha s obsahem o novém léčebném směru – gemmoterapie a možnosti významného působení výtažků z pupenů rostlin –  gemmoterapeutik na lidský organismus. Přání Mgr. J. Podhorné bylo a je, aby lásku k lidem a její zkušenosti v oblasti gemmoterapie i alternativní medicíny předala především nemocným. Specializovala se na výrobu přípravků bez nežádoucích účinků a cenově dostupných, které působí na organismus příznivě jako prevence i regenerace a zlepšení stavu při různých zdravotních problémech.