Naděje - Mgr.Podhorná Doplněk z bylin jako pomoc při zlepšení činnosti cévního systému NK11

Kód: NAD-NK11
Neohodnoceno
652 Kč
Skladem do 3 dnů
Kúra podporuje vyčištění a činnost jater a žlučníku, pomáhá udržet zdravou funkci cévního systému. Kúra obsahuje T7 ECHINACEA – Obranyschopnost, dýchací a močové cesty T31 PELARGONIE RŮŽOVÁ – Dýchací systém, kašel, cévy P2 BŘÍZA – Cholesterol, játra, ledviny, trávení, pročišťování P40 VINNÁ RÉVA...

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kúra podporuje vyčištění a činnost jater a žlučníku, pomáhá udržet zdravou funkci cévního systému.

Kúra obsahuje

T7 ECHINACEA – Obranyschopnost, dýchací a močové cesty

T31 PELARGONIE RŮŽOVÁ – Dýchací systém, kašel, cévy

P2 BŘÍZA – Cholesterol, játra, ledviny, trávení, pročišťování

P40 VINNÁ RÉVA – Antioxidační ochrana tkání, integrita cévního systému, klouby

P19 JEŘÁB OSKERUŠE – Vyniká obsahem antokyanů a flavonoidů, žilní systém

Užívání kúry: Současně užívat tinktury echinacea, pelargonie a bříza, po využití tinktury břízy vezmete vinnou révu a pokračujete v užívání echinacea a pelargonie, pokud vám dojdou, tak bez nich. Po využití vinné révy vezmete nakonec jeřáb oskeruše a vše doužívat.

Výroba tinktur: Tinktury v této bylinné kúře vyrábíme v naší malé rodinné firmě Naděje Byliny v Brodku u Konice. Stejně jako ostatní bylinné a rostlinné produkty, které si můžete koupit pod naší značkou. Při výrobě klademe důraz na kvalitu a maximální využití blahodárných účinků rostlinných pupenů a bylin na lidský organismus.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kůry a sady, Srdce, cévy a oběhový systém
Oblast působení: Srdce, cévy a oběhový systém

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

 

nadeje-tinktury-logo

Majitelkou společnosti je paní Mgr. Jarmila Podhorná, která vždy milovala přírodu a její dary, tak se její záliba stala i povoláním. Studovala, získávala informace v oblasti lidského organismu i alternativní medicíny. Pro výrobu bylinných tinktur a vznik firmy Naděje se rozhodla ve chvíli, kdy studovala „ Herbář léčivých rostlin „ pana Janči a Zentricha s obsahem o novém léčebném směru – gemmoterapie a možnosti významného působení výtažků z pupenů rostlin –  gemmoterapeutik na lidský organismus. Přání Mgr. J. Podhorné bylo a je, aby lásku k lidem a její zkušenosti v oblasti gemmoterapie i alternativní medicíny předala především nemocným. Specializovala se na výrobu přípravků bez nežádoucích účinků a cenově dostupných, které působí na organismus příznivě jako prevence i regenerace a zlepšení stavu při různých zdravotních problémech.