Naděje - Mgr.Podhorná Doplněk z bylin pro podporu potence NK19

Kód: NAD-NK19
Neohodnoceno
712 Kč
Skladem do 3 dnů
Cílem této kúry je dodání energie, posílení potence, zklidnění a revitalizace organismu. Kúra podporuje sexuální touhu a výkonnost. Kúra obsahuje T24 LEUZEA ( MARALÍ KOŘEN) I Posilování tělních funkcí, tonizace organismu, stres T42 TOPOL I Cévní systém, dýchací systém, posílení fyzického stavu,...

Detailní informace

Detailní popis produktu

Cílem této kúry je dodání energie, posílení potence, zklidnění a revitalizace organismu. Kúra podporuje sexuální touhu a výkonnost.

Kúra obsahuje

T24 LEUZEA ( MARALÍ KOŘEN) I Posilování tělních funkcí, tonizace organismu, stres

T42 TOPOL I Cévní systém, dýchací systém, posílení fyzického stavu, močové cesty, desinfekce

P12 DUB I Sliznice úst a krku, zdraví a vzhled pokožky

P56 KOTVIČNÍK POZEMNÍ I Srdce, železo v krvi, čištění krve, posílení sexuální touhy a výkonnosti

P43 SEKVOJ OBROVSKÁ I Gerontologická péče, obranný systém, klouby

Užívání kúry: Současně užívat tinktury maralí kořen, topol a dub, po využití tinktury dubu vezmete kotvičník a pokračujete v užívání maralího kořene a topolu, pokud vám dojdou, tak bez nich. Po využití kotvičníku vezmete nakonec sekvoj a vše doužívat.

Výroba tinktur: Tinktury v této bylinné kúře vyrábíme v naší malé rodinné firmě Naděje Byliny v Brodku u Konice. Stejně jako ostatní bylinné a rostlinné produkty, které si můžete koupit pod naší značkou. Při výrobě klademe důraz na kvalitu a maximální využití blahodárných účinků rostlinných pupenů a bylin na lidský organismus.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kůry a sady, Sexualita, Sexualita
Oblast působení: Sexualita

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

 

nadeje-tinktury-logo

Majitelkou společnosti je paní Mgr. Jarmila Podhorná, která vždy milovala přírodu a její dary, tak se její záliba stala i povoláním. Studovala, získávala informace v oblasti lidského organismu i alternativní medicíny. Pro výrobu bylinných tinktur a vznik firmy Naděje se rozhodla ve chvíli, kdy studovala „ Herbář léčivých rostlin „ pana Janči a Zentricha s obsahem o novém léčebném směru – gemmoterapie a možnosti významného působení výtažků z pupenů rostlin –  gemmoterapeutik na lidský organismus. Přání Mgr. J. Podhorné bylo a je, aby lásku k lidem a její zkušenosti v oblasti gemmoterapie i alternativní medicíny předala především nemocným. Specializovala se na výrobu přípravků bez nežádoucích účinků a cenově dostupných, které působí na organismus příznivě jako prevence i regenerace a zlepšení stavu při různých zdravotních problémech.