Naděje - Mgr.Podhorná Doplněk z bylin pro podporu cévních funkcí NK48

Kód: NAD-NK48
Neohodnoceno
527 Kč
Skladem do 3 dnů
Tato řada bylinných a pupenových výtažků pomůže podpořit funkci cévního systému. Podporuje cévní oběh v cévách i kapilárách. Můžete doplnit masážemi tújovým a třezalkovým olejem a koupelí s kaštanem a břízou. Kúra obsahuje T10 GOTU KOLA I Stimulant na celkový organismus, regeneruje životní síly,...

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tato řada bylinných a pupenových výtažků pomůže podpořit funkci cévního systému. Podporuje cévní oběh v cévách i kapilárách. Můžete doplnit masážemi tújovým a třezalkovým olejem a koupelí s kaštanem a břízou.

Kúra obsahuje

T10 GOTU KOLA I Stimulant na celkový organismus, regeneruje životní síly, trávicí trakt, krevní oběh

P22 KAŠTAN PRAVÝ I Střevní funkce, rovnováha bakteriální mikroflóry, klouby

P2 BŘÍZA I Cholesterol, játra, ledviny, trávení, pročišťování

P40 VINNÁ RÉVA I Antioxidační ochrana tkání, integrita cévního systému, klouby

Užívání kúry: Současně užívat tinktury gotu kola a bříza, po využití tinktury břízy vezmete kaštan pravý a pokračujete v užívání s gotu kolou, pokud vám dojde tak bez ní. Po využití kaštanu pravého vezmete nakonec vinnou révu a vše doužívat.

Výroba tinktur: Tinktury v této bylinné kúře vyrábíme v naší malé rodinné firmě Naděje Byliny v Brodku u Konice. Stejně jako ostatní bylinné a rostlinné produkty, které si můžete koupit pod naší značkou. Při výrobě klademe důraz na kvalitu a maximální využití blahodárných účinků rostlinných pupenů a bylin na lidský organismus.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kůry a sady, Srdce, cévy a oběhový systém
Oblast působení: Srdce, cévy a oběhový systém

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

 

nadeje-tinktury-logo

Majitelkou společnosti je paní Mgr. Jarmila Podhorná, která vždy milovala přírodu a její dary, tak se její záliba stala i povoláním. Studovala, získávala informace v oblasti lidského organismu i alternativní medicíny. Pro výrobu bylinných tinktur a vznik firmy Naděje se rozhodla ve chvíli, kdy studovala „ Herbář léčivých rostlin „ pana Janči a Zentricha s obsahem o novém léčebném směru – gemmoterapie a možnosti významného působení výtažků z pupenů rostlin –  gemmoterapeutik na lidský organismus. Přání Mgr. J. Podhorné bylo a je, aby lásku k lidem a její zkušenosti v oblasti gemmoterapie i alternativní medicíny předala především nemocným. Specializovala se na výrobu přípravků bez nežádoucích účinků a cenově dostupných, které působí na organismus příznivě jako prevence i regenerace a zlepšení stavu při různých zdravotních problémech.