Naděje - Mgr.Podhorná Doplněk z bylin pročištění těla NK10

Kód: NAD-NK10
Neohodnoceno
702 Kč
Skladem do 3 dnů
Kúra na podporu funkce jater, ledvin a střevního traktu, která stimuluje detoxikační procesy v játrech a v celém těle. Kúra obsahuje SV4 PSORISAN – Směsná tinktura s obsahem bylinných extraktů pro intenzivní péči o kůži T34 PÝR – Snížení nadváhy, čištění organismu P2 BŘÍZA – Cholesterol, játra,...

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kúra na podporu funkce jater, ledvin a střevního traktu, která stimuluje detoxikační procesy v játrech a v celém těle.

Kúra obsahuje

SV4 PSORISAN – Směsná tinktura s obsahem bylinných extraktů pro intenzivní péči o kůži

T34 PÝR – Snížení nadváhy, čištění organismu

P2 BŘÍZA – Cholesterol, játra, ledviny, trávení, pročišťování

P15 JALOVEC – Odolnost organismu, trávení, metabolismus trávení, metabolismus tuků a sacharidů

P1 BEZ ČERNÝ – Obranyschopnost, imunitní systém, hubnutí

Užívání kúry: Současně užívat tinktury Psorisan, pýr a bříza, po využití tinktury břízy vezmete jalovec a pokračujete v užívání Psorisanu a pýru, pokud vám dojdou tak bez nich. Po využití jalovce vezmete nakonec bez černý a vše doužívat.

Výroba tinktur: Tinktury v této bylinné kúře vyrábíme v naší malé rodinné firmě Naděje Byliny v Brodku u Konice. Stejně jako ostatní bylinné a rostlinné produkty, které si můžete koupit pod naší značkou. Při výrobě klademe důraz na kvalitu a maximální využití blahodárných účinků rostlinných pupenů a bylin na lidský organismus.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kůry a sady, Detoxikace
Oblast působení: Detoxikace

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

 

nadeje-tinktury-logo

Majitelkou společnosti je paní Mgr. Jarmila Podhorná, která vždy milovala přírodu a její dary, tak se její záliba stala i povoláním. Studovala, získávala informace v oblasti lidského organismu i alternativní medicíny. Pro výrobu bylinných tinktur a vznik firmy Naděje se rozhodla ve chvíli, kdy studovala „ Herbář léčivých rostlin „ pana Janči a Zentricha s obsahem o novém léčebném směru – gemmoterapie a možnosti významného působení výtažků z pupenů rostlin –  gemmoterapeutik na lidský organismus. Přání Mgr. J. Podhorné bylo a je, aby lásku k lidem a její zkušenosti v oblasti gemmoterapie i alternativní medicíny předala především nemocným. Specializovala se na výrobu přípravků bez nežádoucích účinků a cenově dostupných, které působí na organismus příznivě jako prevence i regenerace a zlepšení stavu při různých zdravotních problémech.