Od 1. 7. do 5. 7. 2024 budeme mít z důvodu dovolené zavřeno. Objednávky došlé v této době zašleme hned po návratu. Děkujeme za pochopení!

Naděje - Mgr.Podhorná Doplněk z bylin pro podporu nervové soustavy NK7

Kód: NAD-NK7
Neohodnoceno
652 Kč
Skladem do 3 dnů
Kúra zabezpečuje tonizaci organismu a udržování tělních funkcí, s posilujícími a zklidňujícími účinky, podporuje duševní rovnováhu. Kúra obsahuje T40 TŘEZALKA – Fyzické a duševní povzbuzení, dýchací systém, dobrý spánek, nervová soustava T42 TOPOL – Cévní systém, dýchací systém, posílení...

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kúra zabezpečuje tonizaci organismu a udržování tělních funkcí, s posilujícími a zklidňujícími účinky, podporuje duševní rovnováhu.

Kúra obsahuje

T40 TŘEZALKA – Fyzické a duševní povzbuzení, dýchací systém, dobrý spánek, nervová soustava

T42 TOPOL – Cévní systém, dýchací systém, posílení fyzického stavu, močové cesty, desinfekce

P2 BŘÍZA – Cholesterol, játra, ledviny, trávení, pročišťování

P52 BĚLOTRN KULATOHLAVÝ – Nervový systém

P17 JAVOR BABYKA – Metabolismus bílkovin, tuků, sacharidů, žlučník

Užívání kúry: Současně užívat tinktury třezalka, topol a bříza, po využití tinktury břízy vezmete bělotrn a pokračujete v užívání třezalky a topolu, pokud vám dojdou tak bez nich. Po využití bělotrnu vezmete nakonec javor a vše doužívat.

Výroba tinktur: Tinktury v této bylinné kúře vyrábíme v naší malé rodinné firmě Naděje Byliny v Brodku u Konice. Stejně jako ostatní bylinné a rostlinné produkty, které si můžete koupit pod naší značkou. Při výrobě klademe důraz na kvalitu a maximální využití blahodárných účinků rostlinných pupenů a bylin na lidský organismus.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kůry a sady, Nervy a spánek
Oblast působení: Nervy a spánek

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

 

nadeje-tinktury-logo

Majitelkou společnosti je paní Mgr. Jarmila Podhorná, která vždy milovala přírodu a její dary, tak se její záliba stala i povoláním. Studovala, získávala informace v oblasti lidského organismu i alternativní medicíny. Pro výrobu bylinných tinktur a vznik firmy Naděje se rozhodla ve chvíli, kdy studovala „ Herbář léčivých rostlin „ pana Janči a Zentricha s obsahem o novém léčebném směru – gemmoterapie a možnosti významného působení výtažků z pupenů rostlin –  gemmoterapeutik na lidský organismus. Přání Mgr. J. Podhorné bylo a je, aby lásku k lidem a její zkušenosti v oblasti gemmoterapie i alternativní medicíny předala především nemocným. Specializovala se na výrobu přípravků bez nežádoucích účinků a cenově dostupných, které působí na organismus příznivě jako prevence i regenerace a zlepšení stavu při různých zdravotních problémech.