Naděje - Mgr.Podhorná Doplněk z bylin pro podporu čištění krve NK26

Kód: NAD-NK26
Neohodnoceno
677 Kč
Skladem do 3 dnů
Kúra s detoxikačními účinky. Pomáhá dodržovat standartní kvalitu krve, snižuje hladinu cholesterolu, podporuje imunitní systém. Kúra obsahuje T35 PENÍZOVKA SAMETONOHÁ I Antibakteriální, slinivka T20 KRVEČISTÍCÍ EXTRAKT I Složení krve, cirkulace krve, srdeční a cévní funkce, vitalita, imunita P2...

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kúra s detoxikačními účinky. Pomáhá dodržovat standartní kvalitu krve, snižuje hladinu cholesterolu, podporuje imunitní systém.

Kúra obsahuje

T35 PENÍZOVKA SAMETONOHÁ I Antibakteriální, slinivka

T20 KRVEČISTÍCÍ EXTRAKT I Složení krve, cirkulace krve, srdeční a cévní funkce, vitalita, imunita

P2 BŘÍZA I Cholesterol, játra, ledviny, trávení, pročišťování

SV3 HELMIFIT. Přípravek k pročištění střevního traktu.

P36 OLŠE I Cirkulace krve, mozková funkce, duševní aktivita, obranný systém organismu, klouby

Užívání kúry: Současně užívat tinktury penízovka, krvečistící extrak a bříza, po využití tinktury břízy vezmete Helmifit a pokračujete v užívání s penízovkou a krvečistícím extraktem, pokud vám dojdou tak bez nich. Po využití Helmifitu vezmete nakonec olši a vše doužívat.

Výroba tinktur: Tinktury v této bylinné kúře vyrábíme v naší malé rodinné firmě Naděje Byliny v Brodku u Konice. Stejně jako ostatní bylinné a rostlinné produkty, které si můžete koupit pod naší značkou. Při výrobě klademe důraz na kvalitu a maximální využití blahodárných účinků rostlinných pupenů a bylin na lidský organismus.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kůry a sady, Srdce, cévy a oběhový systém
Oblast působení: Srdce, cévy a oběhový systém

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

 

nadeje-tinktury-logo

Majitelkou společnosti je paní Mgr. Jarmila Podhorná, která vždy milovala přírodu a její dary, tak se její záliba stala i povoláním. Studovala, získávala informace v oblasti lidského organismu i alternativní medicíny. Pro výrobu bylinných tinktur a vznik firmy Naděje se rozhodla ve chvíli, kdy studovala „ Herbář léčivých rostlin „ pana Janči a Zentricha s obsahem o novém léčebném směru – gemmoterapie a možnosti významného působení výtažků z pupenů rostlin –  gemmoterapeutik na lidský organismus. Přání Mgr. J. Podhorné bylo a je, aby lásku k lidem a její zkušenosti v oblasti gemmoterapie i alternativní medicíny předala především nemocným. Specializovala se na výrobu přípravků bez nežádoucích účinků a cenově dostupných, které působí na organismus příznivě jako prevence i regenerace a zlepšení stavu při různých zdravotních problémech.