Naděje - Mgr.Podhorná Doplněk z bylin k harmonizaci ženských reprodukčních a hormonálních funkcí NK5

Kód: NAD-NK5
Neohodnoceno
677 Kč
Skladem do 3 dnů
Kúra je složena z bylin, které podporují hormonální rovnováhu, sexuální aktivitu, harmonizaci menstruačního cyklu. Kúra obsahuje T15 JEŘÁB PTAČÍ –  Ženské potíže, klimakterium, stres a vyčerpání, projevy stárnutí T22 LÉKOŘICE – Imunitní systém, dýchací cesty, močový systém, prostata,...

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kúra je složena z bylin, které podporují hormonální rovnováhu, sexuální aktivitu, harmonizaci menstruačního cyklu.

Kúra obsahuje

T15 JEŘÁB PTAČÍ –  Ženské potíže, klimakterium, stres a vyčerpání, projevy stárnutí

T22 LÉKOŘICE – Imunitní systém, dýchací cesty, močový systém, prostata, antibakteriální působení

P2 BŘÍZA – Cholesterol, játra, ledviny, trávení, pročišťování

P10 ČERNÝ RYBÍZ - MALINÍK – Hormonální rovnováha, ženský organismus

SV16 KONTRYHEL + ČERVENÝ JETEL – Hormonální rovnováha, ženský organismus

Užívání kúry: Současně užívat tinktury ptačí jeřáb, lékořice a bříza, po využití tinktury břízy vezmete černý rybíz-maliník a pokračujete v užívání ptačího jeřábu a lékořice, pokud vám dojdou tak bez nich. Po využití černého rybízu-maliníku vezmete nakonec kontryhel-jetel a vše doužívat.

Výroba tinktur: Tinktury v této bylinné kúře vyrábíme v naší malé rodinné firmě Naděje Byliny v Brodku u Konice. Stejně jako ostatní bylinné a rostlinné produkty, které si můžete koupit pod naší značkou. Při výrobě klademe důraz na kvalitu a maximální využití blahodárných účinků rostlinných pupenů a bylin na lidský organismus.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kůry a sady, Žena a menstruace, Žena a menstruace
Oblast působení: Žena a menstruace

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

 

nadeje-tinktury-logo

Majitelkou společnosti je paní Mgr. Jarmila Podhorná, která vždy milovala přírodu a její dary, tak se její záliba stala i povoláním. Studovala, získávala informace v oblasti lidského organismu i alternativní medicíny. Pro výrobu bylinných tinktur a vznik firmy Naděje se rozhodla ve chvíli, kdy studovala „ Herbář léčivých rostlin „ pana Janči a Zentricha s obsahem o novém léčebném směru – gemmoterapie a možnosti významného působení výtažků z pupenů rostlin –  gemmoterapeutik na lidský organismus. Přání Mgr. J. Podhorné bylo a je, aby lásku k lidem a její zkušenosti v oblasti gemmoterapie i alternativní medicíny předala především nemocným. Specializovala se na výrobu přípravků bez nežádoucích účinků a cenově dostupných, které působí na organismus příznivě jako prevence i regenerace a zlepšení stavu při různých zdravotních problémech.