Naděje - Mgr.Podhorná Doplněk z bylin pro zlepšení kvality vlasové pokožky hlavy NK37

Kód: NAD-NK37
Neohodnoceno
502 Kč
Skladem do 3 dnů
Kúra blahodárně působí na vzhled a kvalitu pokožky. Podporuje detoxikační procesy, přispívá k udržení normální buněčné funkce. Výborných výsledků bylo dosaženo např: při výskytu lupů. Kúra obsahuje T21 LICHOŘEŘIŠNICE I Antibakteriální působení T35 PENÍZOVKA SAMETONOHÁ I Antibakteriální, slinivka...

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kúra blahodárně působí na vzhled a kvalitu pokožky. Podporuje detoxikační procesy, přispívá k udržení normální buněčné funkce. Výborných výsledků bylo dosaženo např: při výskytu lupů.

Kúra obsahuje

T21 LICHOŘEŘIŠNICE I Antibakteriální působení

T35 PENÍZOVKA SAMETONOHÁ I Antibakteriální, slinivka

P2/P2A BŘÍZA I Cholesterol, játra, ledviny, trávení, pročišťování

P9 ČERNÝ RYBÍZ-BOROVICE-VINNÁ RÉVA I Cévní systém, dýchací systém, klouby

Užívání kúry: Současně užívat tinktury lichořeřišnice, penízovka a bříza, po využití tinktury z břízy vezmete směs černý rybíz-borovice-vinná réva a pokračujete v užívání s lichořeřišnicí a penízovkou do vybrání všech lahviček.

Výroba tinktur: Tinktury v této bylinné kúře vyrábíme v naší malé rodinné firmě Naděje Byliny v Brodku u Konice. Stejně jako ostatní bylinné a rostlinné produkty, které si můžete koupit pod naší značkou. Při výrobě klademe důraz na kvalitu a maximální využití blahodárných účinků rostlinných pupenů a bylin na lidský organismus.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kůry a sady, Kožní problémy
Oblast působení: Kožní problémy

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

 

nadeje-tinktury-logo

Majitelkou společnosti je paní Mgr. Jarmila Podhorná, která vždy milovala přírodu a její dary, tak se její záliba stala i povoláním. Studovala, získávala informace v oblasti lidského organismu i alternativní medicíny. Pro výrobu bylinných tinktur a vznik firmy Naděje se rozhodla ve chvíli, kdy studovala „ Herbář léčivých rostlin „ pana Janči a Zentricha s obsahem o novém léčebném směru – gemmoterapie a možnosti významného působení výtažků z pupenů rostlin –  gemmoterapeutik na lidský organismus. Přání Mgr. J. Podhorné bylo a je, aby lásku k lidem a její zkušenosti v oblasti gemmoterapie i alternativní medicíny předala především nemocným. Specializovala se na výrobu přípravků bez nežádoucích účinků a cenově dostupných, které působí na organismus příznivě jako prevence i regenerace a zlepšení stavu při různých zdravotních problémech.