Naděje - Mgr.Podhorná Doplněk z bylin pro péči o hygienu v ústní dutině NK15

Kód: NAD-NK15
Neohodnoceno
687 Kč
Skladem do 3 dnů
Kúra podporuje obranné reakce proti mikrobům v ústní dutině. Zvlhčuje sliznice, příznivě působí na hygienu ústní dutiny, pomáhá udržet mikrobiologickou rovnováhu v těle. Kúra obsahuje T21 LICHOŘEŘIŠNICE –  Antibakteriální působení T35 PENÍZOVKA SAMETONOHÁ – Antibakteriální, slinivka T11/T11a...

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kúra podporuje obranné reakce proti mikrobům v ústní dutině. Zvlhčuje sliznice, příznivě působí na hygienu ústní dutiny, pomáhá udržet mikrobiologickou rovnováhu v těle.

Kúra obsahuje

T21 LICHOŘEŘIŠNICE –  Antibakteriální působení

T35 PENÍZOVKA SAMETONOHÁ – Antibakteriální, slinivka

T11/T11a GRAPEFRUIT – Mikrobiologická rovnováha, reakce z přecitlivělosti, obranyschopnost

P12 DUB – Sliznice úst a krku, zdraví a vzhled pokožky

P36 OLŠE – Cirkulace krve, mozková funkce, duševní aktivita, obranný systém organismu, klouby

Užívání kúry: Současně užívat tinktury lichořeřišnice, penízovka a grep, po využití tinktury grep vezmete dub a pokračujete v užívání lichořeřišnice a penízovky, pokud vám dojdou, tak bez nich. Po využití dubu vezmete nakonec olši a vše doužívat.

Výroba tinktur: Tinktury v této bylinné kúře vyrábíme v naší malé rodinné firmě Naděje Byliny v Brodku u Konice. Stejně jako ostatní bylinné a rostlinné produkty, které si můžete koupit pod naší značkou. Při výrobě klademe důraz na kvalitu a maximální využití blahodárných účinků rostlinných pupenů a bylin na lidský organismus.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

 

nadeje-tinktury-logo

Majitelkou společnosti je paní Mgr. Jarmila Podhorná, která vždy milovala přírodu a její dary, tak se její záliba stala i povoláním. Studovala, získávala informace v oblasti lidského organismu i alternativní medicíny. Pro výrobu bylinných tinktur a vznik firmy Naděje se rozhodla ve chvíli, kdy studovala „ Herbář léčivých rostlin „ pana Janči a Zentricha s obsahem o novém léčebném směru – gemmoterapie a možnosti významného působení výtažků z pupenů rostlin –  gemmoterapeutik na lidský organismus. Přání Mgr. J. Podhorné bylo a je, aby lásku k lidem a její zkušenosti v oblasti gemmoterapie i alternativní medicíny předala především nemocným. Specializovala se na výrobu přípravků bez nežádoucích účinků a cenově dostupných, které působí na organismus příznivě jako prevence i regenerace a zlepšení stavu při různých zdravotních problémech.