Od 1. 7. do 5. 7. 2024 budeme mít z důvodu dovolené zavřeno. Objednávky došlé v této době zašleme hned po návratu. Děkujeme za pochopení!

Naděje - Mgr.Podhorná Doplněk z bylin jako pomoc pro podporu kloubů NK25

Kód: NAD-NK25
Neohodnoceno
712 Kč
Skladem do 3 dnů
Kúra pro podporu při potížích s klouby a výživu kostí. Kúra obsahuje T56 TUŽEBNÍK I Antimikrobiální účinky, srdce, cévy, odolnost organismu, klouby T40 TŘEZALKA I Fyzické a duševní povzbuzení, dýchací systém, dobrý spánek, nervová soustava P6 BUK LESNÍ I Klouby, cévy, močové cesty P34 MALINÍK...

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kúra pro podporu při potížích s klouby a výživu kostí.

Kúra obsahuje

T56 TUŽEBNÍK I Antimikrobiální účinky, srdce, cévy, odolnost organismu, klouby

T40 TŘEZALKA I Fyzické a duševní povzbuzení, dýchací systém, dobrý spánek, nervová soustava

P6 BUK LESNÍ I Klouby, cévy, močové cesty

P34 MALINÍK-OSTRUŽNÍK-OLŠE I Cévy, krevní oběh, mozková činnost

P4 BOROVICE SOSNA I Pohybový aparát, podporuje dýchací systém

Užívání kúry: Současně užívat tinktury tužebník, třezalka a buk, po využití tinktury buku vezmete maliník-ostružník-olše a pokračujete v užívání tužebníku a třezalky, pokud vám dojdou, tak bez nich. Po využití maliníku-ostružníku-olše vezmete nakonec borovici a vše doužívat.

Výroba tinktur: Tinktury v této bylinné kúře vyrábíme v naší malé rodinné firmě Naděje Byliny v Brodku u Konice. Stejně jako ostatní bylinné a rostlinné produkty, které si můžete koupit pod naší značkou. Při výrobě klademe důraz na kvalitu a maximální využití blahodárných účinků rostlinných pupenů a bylin na lidský organismus.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kůry a sady, Klouby, kosti a vazy
Oblast působení: Klouby, kosti a vazy

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

 

nadeje-tinktury-logo

Majitelkou společnosti je paní Mgr. Jarmila Podhorná, která vždy milovala přírodu a její dary, tak se její záliba stala i povoláním. Studovala, získávala informace v oblasti lidského organismu i alternativní medicíny. Pro výrobu bylinných tinktur a vznik firmy Naděje se rozhodla ve chvíli, kdy studovala „ Herbář léčivých rostlin „ pana Janči a Zentricha s obsahem o novém léčebném směru – gemmoterapie a možnosti významného působení výtažků z pupenů rostlin –  gemmoterapeutik na lidský organismus. Přání Mgr. J. Podhorné bylo a je, aby lásku k lidem a její zkušenosti v oblasti gemmoterapie i alternativní medicíny předala především nemocným. Specializovala se na výrobu přípravků bez nežádoucích účinků a cenově dostupných, které působí na organismus příznivě jako prevence i regenerace a zlepšení stavu při různých zdravotních problémech.