Naděje - Mgr.Podhorná Doplněk z bylin ke zlepšení tělesné a duševní pohody a kvality spánku NK16

Kód: NAD-NK16
Neohodnoceno
652 Kč
Skladem do 3 dnů
Kúra podporuje nabytí a udržování psychické rovnováhy, zklidňuje organismus a pomáhá navodit klidný spánek. Kúra obsahuje T40 TŘEZALKA I Fyzické a duševní povzbuzení, dýchací systém, dobrý spánek, nervová soustava T18 KOZLÍK LÉKAŘSKÝ I Zklidnění, stres, relaxace, srdce, cévy P2 BŘÍZA I...

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kúra podporuje nabytí a udržování psychické rovnováhy, zklidňuje organismus a pomáhá navodit klidný spánek.

Kúra obsahuje

T40 TŘEZALKA I Fyzické a duševní povzbuzení, dýchací systém, dobrý spánek, nervová soustava

T18 KOZLÍK LÉKAŘSKÝ I Zklidnění, stres, relaxace, srdce, cévy

P2 BŘÍZA I Cholesterol, játra, ledviny, trávení, pročišťování

P28 LÍPA I Dýchací systém, obranné reakce, psychika, játra

P69 ŠIŠÁK BAJKALSKÝ I Adaptogen, obranný systém, stres, spánek

Užívání kúry: Současně užívat tinktury třezalka, kozlík a bříza, po využití tinktury břízy vezmete lípu a pokračujete v užívání třezalky a kozlíku, pokud vám dojdou tak bez nich. Po využití lípy vezmete nakonec šišák a vše doužívat.

Výroba tinktur: Tinktury v této bylinné kúře vyrábíme v naší malé rodinné firmě Naděje Byliny v Brodku u Konice. Stejně jako ostatní bylinné a rostlinné produkty, které si můžete koupit pod naší značkou. Při výrobě klademe důraz na kvalitu a maximální využití blahodárných účinků rostlinných pupenů a bylin na lidský organismus.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kůry a sady, Nervy a spánek
Oblast působení: Nervy a spánek

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

 

nadeje-tinktury-logo

Majitelkou společnosti je paní Mgr. Jarmila Podhorná, která vždy milovala přírodu a její dary, tak se její záliba stala i povoláním. Studovala, získávala informace v oblasti lidského organismu i alternativní medicíny. Pro výrobu bylinných tinktur a vznik firmy Naděje se rozhodla ve chvíli, kdy studovala „ Herbář léčivých rostlin „ pana Janči a Zentricha s obsahem o novém léčebném směru – gemmoterapie a možnosti významného působení výtažků z pupenů rostlin –  gemmoterapeutik na lidský organismus. Přání Mgr. J. Podhorné bylo a je, aby lásku k lidem a její zkušenosti v oblasti gemmoterapie i alternativní medicíny předala především nemocným. Specializovala se na výrobu přípravků bez nežádoucích účinků a cenově dostupných, které působí na organismus příznivě jako prevence i regenerace a zlepšení stavu při různých zdravotních problémech.