Naděje - Mgr.Podhorná Doplněk z bylin pro podporu funkce a výživu mozkových buněk NK38

Kód: NAD-NK38
Neohodnoceno
652 Kč
Skladem do 3 dnů
Kúra působí příznivě na mentální zdraví. Podporuje cirkulaci krve, prokrvení mozku, celkově posiluje paměť, mozko- vou výkonnost schopnost soustředění a duševní rovnováhu. Kúra obsahuje T10 GOTU KOLA I Stimulant na celkový organismus, regeneruje životní síly, trávicí trakt, krevní oběh T1...

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kúra působí příznivě na mentální zdraví. Podporuje cirkulaci krve, prokrvení mozku, celkově posiluje paměť, mozko- vou výkonnost schopnost soustředění a duševní rovnováhu.

Kúra obsahuje

T10 GOTU KOLA I Stimulant na celkový organismus, regeneruje životní síly, trávicí trakt, krevní oběh

T1 BĚLOTRN I Pro podporu činnosti nervových a mozkových center

P2/P2A BŘÍZA I Cholesterol, játra, ledviny, trávení, pročišťování

P17 JAVOR BABYKA I Metabolismus bílkovin, tuků, sacharidů, žlučník

P20 JINAN DVOULALOČNÝ-GINKGO BILOBA I Krevní oběh, mozkové funkce, paměť, zrak

Užívání kúry: Současně užívat tinktury gotu kola, bělotrn a bříza, po využití tinktury z břízy vezmete javor a pokračujete v užívání s gotu kolou a bělotrnem, pokud vám dojdou tak bez nich. Po využití javoru vezmete nakonec jinan a vše doužívat.

Výroba tinktur: Tinktury v této bylinné kúře vyrábíme v naší malé rodinné firmě Naděje Byliny v Brodku u Konice. Stejně jako ostatní bylinné a rostlinné produkty, které si můžete koupit pod naší značkou. Při výrobě klademe důraz na kvalitu a maximální využití blahodárných účinků rostlinných pupenů a bylin na lidský organismus.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kůry a sady, Paměť a mentální výkonnost
Oblast působení: Paměť a mentální výkonnost

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

 

nadeje-tinktury-logo

Majitelkou společnosti je paní Mgr. Jarmila Podhorná, která vždy milovala přírodu a její dary, tak se její záliba stala i povoláním. Studovala, získávala informace v oblasti lidského organismu i alternativní medicíny. Pro výrobu bylinných tinktur a vznik firmy Naděje se rozhodla ve chvíli, kdy studovala „ Herbář léčivých rostlin „ pana Janči a Zentricha s obsahem o novém léčebném směru – gemmoterapie a možnosti významného působení výtažků z pupenů rostlin –  gemmoterapeutik na lidský organismus. Přání Mgr. J. Podhorné bylo a je, aby lásku k lidem a její zkušenosti v oblasti gemmoterapie i alternativní medicíny předala především nemocným. Specializovala se na výrobu přípravků bez nežádoucích účinků a cenově dostupných, které působí na organismus příznivě jako prevence i regenerace a zlepšení stavu při různých zdravotních problémech.