Naděje - Mgr.Podhorná Doplněk z bylin při jarní detoxikaci organismu NK41

Kód: NAD-NK41
Neohodnoceno
737 Kč
Skladem do 3 dnů
Kúra je sestavena z vybraných bylinných a pupenových výtažků, které společně pročistí organismus po zimním období. Podporuje detoxikační aktivitu jater, stimuluje pročišťování těla. Kúra obsahuje T35 PENÍZOVKA SAMETONOHÁ I Antibakteriální, slinivka T34 PÝR I Snížení nadváhy, čištění organismu...

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kúra je sestavena z vybraných bylinných a pupenových výtažků, které společně pročistí organismus po zimním období. Podporuje detoxikační aktivitu jater, stimuluje pročišťování těla.

Kúra obsahuje

T35 PENÍZOVKA SAMETONOHÁ I Antibakteriální, slinivka

T34 PÝR I Snížení nadváhy, čištění organismu

P16 JASAN I Podpora regulace krevního tlaku, příznivě působí na stav kloubů

P25 KOPŘIVA DVOUDOMÁ I Krvetvorba, kosti, klouby, pokožka, imunita, prostata

SV13 ALUVEN. Aluven je zcela originální přípravek určený zejména pro podporu jaterní funkce

Užívání kúry: Současně užívat tinktury penízovka, pýr a jasan, po využití tinktury z jasanu vezmete kopřivu a pokračujete v užívání s penízovkou a pýrem, pokud vám dojdou tak bez nich. Po využití kopřivy vezmete nakonec Aluven a vše doužívat. 

Výroba tinktur: Tinktury v této bylinné kúře vyrábíme v naší malé rodinné firmě Naděje Byliny v Brodku u Konice. Stejně jako ostatní bylinné a rostlinné produkty, které si můžete koupit pod naší značkou. Při výrobě klademe důraz na kvalitu a maximální využití blahodárných účinků rostlinných pupenů a bylin na lidský organismus.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kůry a sady, Detoxikace
Oblast působení: Detoxikace

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

 

nadeje-tinktury-logo

Majitelkou společnosti je paní Mgr. Jarmila Podhorná, která vždy milovala přírodu a její dary, tak se její záliba stala i povoláním. Studovala, získávala informace v oblasti lidského organismu i alternativní medicíny. Pro výrobu bylinných tinktur a vznik firmy Naděje se rozhodla ve chvíli, kdy studovala „ Herbář léčivých rostlin „ pana Janči a Zentricha s obsahem o novém léčebném směru – gemmoterapie a možnosti významného působení výtažků z pupenů rostlin –  gemmoterapeutik na lidský organismus. Přání Mgr. J. Podhorné bylo a je, aby lásku k lidem a její zkušenosti v oblasti gemmoterapie i alternativní medicíny předala především nemocným. Specializovala se na výrobu přípravků bez nežádoucích účinků a cenově dostupných, které působí na organismus příznivě jako prevence i regenerace a zlepšení stavu při různých zdravotních problémech.