Naděje - Mgr.Podhorná Doplněk z bylin pro posílení centrální nervové soustavy NK20

Kód: NAD-NK20
Neohodnoceno
677 Kč
Skladem do 3 dnů
Kúra pomáhá čelit aktuálním problémům současnosti přírodní cestou. Zklidňuje nervovou soustavu, napomáhá k optimální relaxaci a znovuzískání duševní i fyzické rovnováhy. Kúra obsahuje T40 TŘEZALKA I Fyzické a duševní povzbuzení, dýchací systém, dobrý spánek, nervová soustava T43 VRBKA ÚZKOLISTÁ...

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kúra pomáhá čelit aktuálním problémům současnosti přírodní cestou. Zklidňuje nervovou soustavu, napomáhá k optimální relaxaci a znovuzískání duševní i fyzické rovnováhy.

Kúra obsahuje

T40 TŘEZALKA I Fyzické a duševní povzbuzení, dýchací systém, dobrý spánek, nervová soustava

T43 VRBKA ÚZKOLISTÁ I Močové cesty, potence, prostata, duševní a fyzická rovnováha, klouby

P2 BŘÍZA I Cholesterol, játra, ledviny, trávení, pročišťování

P28 LÍPA I Dýchací systém, obranné reakce, psychika, játra. Uvolňuje stavy deprese a úzkosti

SV14 KLIDEX. Přípravek pro zklidnění organismu. Ženšen a jinan podporují pozornost a paměť, bacopa pomáhá v koncentraci na mentální činnost, příznivě působí na paměť a schopnost učení se. 

Užívání kúry: Současně užívat tinktury třezalka, vrbka a bříza, po využití tinktury břízy vezmete lípu a pokračujete v užívání třezalky a vrbky, pokud vám dojdou, tak bez nich. Po využití lípy vezmete nakonec Klidex a vše doužívat.

Výroba tinktur: Tinktury v této bylinné kúře vyrábíme v naší malé rodinné firmě Naděje Byliny v Brodku u Konice. Stejně jako ostatní bylinné a rostlinné produkty, které si můžete koupit pod naší značkou. Při výrobě klademe důraz na kvalitu a maximální využití blahodárných účinků rostlinných pupenů a bylin na lidský organismus.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kůry a sady, Nervy a spánek
Oblast působení: Nervy a spánek

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

 

nadeje-tinktury-logo

Majitelkou společnosti je paní Mgr. Jarmila Podhorná, která vždy milovala přírodu a její dary, tak se její záliba stala i povoláním. Studovala, získávala informace v oblasti lidského organismu i alternativní medicíny. Pro výrobu bylinných tinktur a vznik firmy Naděje se rozhodla ve chvíli, kdy studovala „ Herbář léčivých rostlin „ pana Janči a Zentricha s obsahem o novém léčebném směru – gemmoterapie a možnosti významného působení výtažků z pupenů rostlin –  gemmoterapeutik na lidský organismus. Přání Mgr. J. Podhorné bylo a je, aby lásku k lidem a její zkušenosti v oblasti gemmoterapie i alternativní medicíny předala především nemocným. Specializovala se na výrobu přípravků bez nežádoucích účinků a cenově dostupných, které působí na organismus příznivě jako prevence i regenerace a zlepšení stavu při různých zdravotních problémech.