Naděje - Mgr.Podhorná Doplněk z bylin pro posílení a podporu detoxikace (pokračovací) NK24A

Kód: NAD-NK24A
Neohodnoceno
712 Kč
Skladem do 3 dnů
Tato pokračovací kúra je účinným prostředkem k posílení odolnosti organismu vůči silně nepříznivým vnějším podmínkám. Bylinná kúra nejenže pomáhá tělu odolávat nepříznivým vlivům okolí, ale také podporuje detoxikační procesy, které jsou klíčové pro udržení normálního stavu organismu a vitality....

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tato pokračovací kúra je účinným prostředkem k posílení odolnosti organismu vůči silně nepříznivým vnějším podmínkám. Bylinná kúra nejenže pomáhá tělu odolávat nepříznivým vlivům okolí, ale také podporuje detoxikační procesy, které jsou klíčové pro udržení normálního stavu organismu a vitality. Díky kombinaci bylin a účinných postupů dokáže tato kúra efektivně vyčistit tělo od škodlivých látek a zvýšit odolnost celého organismu. Užívání doporučujeme začít se startovací kúrou K24.: Kúra obsahuje

T42 TOPOL –  Cévní systém, dýchací systém, posílení fyzického stavu, močové cesty, desinfekce

T39 ŠTĚTKA – Již odedávna se prakticky využívá pro své rozmanité účinky na organismus

P16 JASAN – Podpora regulace krevního tlaku, příznivě působí na stav kloubů

P36 OLŠE – Cirkulace krve, mozková funkce, duševní aktivita, obranný systém organismu, klouby

P47 TŘEZALKA – Fyzické a duševní povzbuzení, dýchací systém, dobrý spánek, nervová soustava

Užívání kúry: Tinktury se užívají vnitřně s tím, že si nakapete potřebné množství kapek do cca 20 ml vlažné vody, půl hodinu před jídlem nebo jednu hodinu po jídle 3x denně, pokud není stanoveno na lahvičkách jinak. Pokud užíváte léky, je nutné užívat tinktury v jinou dobu – alespoň půl hodiny od pravidelné doby užívání léků. Současně užívat tinktury topol, štětka a jasan po využití tinktury jasanu vezmete olši a pokračujete v užívání topolu a štětky, pokud vám dojdou, tak bez nich. Po využití olše vezmete nakonec třezalku a vše doužívat.

Výroba tinktur: Tinktury v této bylinné kúře vyrábíme v naší malé rodinné firmě Naděje Byliny v Brodku u Konice. Stejně jako ostatní bylinné a rostlinné produkty, které si můžete koupit pod naší značkou. Při výrobě klademe důraz na kvalitu a maximální využití blahodárných účinků rostlinných pupenů a bylin na lidský organismus.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kůry a sady, Detoxikace
Oblast působení: Detoxikace

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

 

nadeje-tinktury-logo

Majitelkou společnosti je paní Mgr. Jarmila Podhorná, která vždy milovala přírodu a její dary, tak se její záliba stala i povoláním. Studovala, získávala informace v oblasti lidského organismu i alternativní medicíny. Pro výrobu bylinných tinktur a vznik firmy Naděje se rozhodla ve chvíli, kdy studovala „ Herbář léčivých rostlin „ pana Janči a Zentricha s obsahem o novém léčebném směru – gemmoterapie a možnosti významného působení výtažků z pupenů rostlin –  gemmoterapeutik na lidský organismus. Přání Mgr. J. Podhorné bylo a je, aby lásku k lidem a její zkušenosti v oblasti gemmoterapie i alternativní medicíny předala především nemocným. Specializovala se na výrobu přípravků bez nežádoucích účinků a cenově dostupných, které působí na organismus příznivě jako prevence i regenerace a zlepšení stavu při různých zdravotních problémech.