Naděje - Mgr.Podhorná Doplněk z bylin pro posílení a podporu detoxikace NK24

Kód: NAD-NK24
Neohodnoceno
587 Kč
Skladem do 3 dnů
Kúra zvyšuje odolnost organismu vůči silně nepříznivým vnějším podnětům. Obsahuje antioxidanty, posiluje ochra- nu proti kyslíkovým radikálům, podporuje detoxikační pochody v těle. Kúra obsahuje T42 TOPOL I Cévní systém, dýchací systém, posílení fyzického stavu, močové cesty, desinfekce P16...

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kúra zvyšuje odolnost organismu vůči silně nepříznivým vnějším podnětům. Obsahuje antioxidanty, posiluje ochra- nu proti kyslíkovým radikálům, podporuje detoxikační pochody v těle.

Kúra obsahuje

T42 TOPOL I Cévní systém, dýchací systém, posílení fyzického stavu, močové cesty, desinfekce

P16 JASAN I Podpora regulace krevního tlaku, příznivě působí na stav kloubů

P15 JALOVEC I Odolnost organismu, trávení, metabolismus trávení, metabolismus tuků a sacharidů

P9 ČERNÝ RYBÍZ-BOROVICE-VINNÁ RÉVA I Cévní systém, dýchací systém, klouby

Užívání kúry: Současně užívat tinktury topol a jasan, po využití tinktury jasanu vezmete jalovec a pokračujete v užívání topolu, pokud vám dojde, tak bez něj. Po využití jalovce vezmete nakonec černý rybíz-borovice-vinná réva a vše doužívat.

Výroba tinktur: Tinktury v této bylinné kúře vyrábíme v naší malé rodinné firmě Naděje Byliny v Brodku u Konice. Stejně jako ostatní bylinné a rostlinné produkty, které si můžete koupit pod naší značkou. Při výrobě klademe důraz na kvalitu a maximální využití blahodárných účinků rostlinných pupenů a bylin na lidský organismus.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kůry a sady, Detoxikace
Oblast působení: Detoxikace

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

 

nadeje-tinktury-logo

Majitelkou společnosti je paní Mgr. Jarmila Podhorná, která vždy milovala přírodu a její dary, tak se její záliba stala i povoláním. Studovala, získávala informace v oblasti lidského organismu i alternativní medicíny. Pro výrobu bylinných tinktur a vznik firmy Naděje se rozhodla ve chvíli, kdy studovala „ Herbář léčivých rostlin „ pana Janči a Zentricha s obsahem o novém léčebném směru – gemmoterapie a možnosti významného působení výtažků z pupenů rostlin –  gemmoterapeutik na lidský organismus. Přání Mgr. J. Podhorné bylo a je, aby lásku k lidem a její zkušenosti v oblasti gemmoterapie i alternativní medicíny předala především nemocným. Specializovala se na výrobu přípravků bez nežádoucích účinků a cenově dostupných, které působí na organismus příznivě jako prevence i regenerace a zlepšení stavu při různých zdravotních problémech.