Od 1. 7. do 5. 7. 2024 budeme mít z důvodu dovolené zavřeno. Objednávky došlé v této době zašleme hned po návratu. Děkujeme za pochopení!

Everest Ayurveda Raktaprash

Kód: EVR1161
Neohodnoceno
188 Kč
Skladem
Oblast působení: Krev & játra. Popis: Andrographis paniculata pomáhá udržovat zdravou funkci jater a krevního oběhu Podporuje pročištění organismu Terminalia arjuna optimalizuje činnost jater a kardiovaskulárního systému Curcuma longa podporuje funkci jater a metabolismus tuků Příznivě...

Detailní informace

Detailní popis produktu

Oblast působení: Krev & játra.

Popis: Andrographis paniculata pomáhá udržovat zdravou funkci jater a krevního oběhu
Podporuje pročištění organismu
Terminalia arjuna optimalizuje činnost jater a kardiovaskulárního systému
Curcuma longa podporuje funkci jater a metabolismus tuků
Příznivě ovlivňuje krevní cirkulaci
Santalum album pomáhá s pročištěním krve, optimalizuje její srážlivost a přispívá k dobrému vzhledu pokožky
Cinnamomum zeylanicum prospívá činnosti srdečně-cévních funkcí
Normalizuje hladinu glukózy a cholesterolu v krvi. Podívejte se na přípravu ájurvédských elixírů a nápojů z plodu Amalaki

Doplňkové informace: Raktaprash je nutriční bylinný elixír pro optimální činnost krevního oběhu a funkci jater. Narušení krevní tkáně je způsobené nedostatečným množstvím železa, sníženou hladinou hemoglobinu nebo poruchou krvetvorby. Projevuje se oslabenou činností jater, sleziny a srdečně-cévních funkcí.

Složení: emblica officinalis, andrographis paniculata, terminalia arjuna, curcuma longa, santalum album, cinnamomum zeylanicum, vitis vinifera, zingiber officinale, pterocarpus marsupium, elettaria cardamomum, piper longum, ghee (přepuštěné máslo), třtinový sirup

Doporučené dávkování: Jednu čajovou lžičku (cca 5g) užívejte 2–3x denně samostatně nebo zapijte šálkem vlažného mléka či vody. Pro přípravu lahodného nápoje rozmíchejte jednu čajovou lžičku ve 250 ml vlažného mléka či vody.

Balení: 200 g bylinného elixíru

Bližší informace: Výše uvedený popis čerpáme z oficiálních zdrojů výrobců jednotlivých doplňků stravy. Rádi bychom Vám o tomto produktu sdělili více, ale současná legislativa tj. NAŘÍZENÍ KOMISE (EU) č. 432/2012 (ze dne 16.května 2012), které platí od 14.12 2012, nám to bohužel neumožňuje. Neváhejte však využít naše odborné poradenství. Kontaktovat nás můžete prostřednictvím e-mailu jana@bylinna-lekarna.cz, telefonu 771 174 846 nebo využijte náš kontaktní formulář.

Doplňkové parametry

Kategorie: Ayurvédské elixíry, Srdce, cévy a oběhový systém
Oblast působení: Srdce, cévy a oběhový systém
Množství: 200 g
Země původu: Indie
Jednotková cena za 100 g: 94,00 Kč
EAN: 8594060590912

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

everest_ayurveda_logo

Everest Ayurveda s.r.o. je česko-slovensko-nepálská společnost, která v souladu s indickou tradicí šíří hlubší povědomí o ájurvédském lékařství, zdravém způsobu života, užívání himálajských bylin a vnitřním rozměru člověka. V České republice a na Slovensku byla společnost založena v roce 2004 ve spolupráci s nepálským ájurvédským lékařem Dr. Ka Dev Jha.

Předmětem výroby, dovozu a velkoobchodní činnosti společnosti jsou tradiční ájurvédské přípravky z Nepálu a Indie. Everest Ayurveda s.r.o. má své sídlo v České republice s centrálou v Praze, firemní pobočkou na Slovensku se sídlem v Bratislavě a výrobu bylinných přípravků v Nepálu se sídlem v Káthmándú.