Everest Ayurveda Mutraprash

Kód: EVR1172
Neohodnoceno
188 Kč
Skladem
Oblast působení: Ledviny & močové cesty. Popis: Tribulus terrestris příznivě působí na činnost močové soustavy Elettaria cardamomum optimalizuje funkci ledvin a vylučovacího ústrojí Boerhaavia diffusa pomáhá udržovat bezproblémový močový systém Glycyrrhiza glabra přispívá k normální funkci...

Detailní informace

Detailní popis produktu

Oblast působení: Ledviny & močové cesty.

Popis: Tribulus terrestris příznivě působí na činnost močové soustavy
Elettaria cardamomum optimalizuje funkci ledvin a vylučovacího ústrojí
Boerhaavia diffusa pomáhá udržovat bezproblémový močový systém
Glycyrrhiza glabra přispívá k normální funkci prostaty
Tinospora cordifolia má příznivý vliv na orgány močových cest a kloubní aparát
Terminalia chebula normalizuje hladinu kyseliny močové
Pomáhá pravidelnému vylučování moči . Podívejte se na přípravu ájurvédských elixírů a nápojů z plodu Amalaki

Doplňkové informace: Mutraprash je očistný bylinný džem pro optimální činnost ledvin a močových cest. Poruchy vylučovacího ústrojí jsou způsobené nadměrným užíváním soli, alkoholu, kávy a dalších stimulantů, nedostatečným pitným režimem, oslabenou činností ledvin, zadržováním vody, nepravidelným vylučováním, prochladnutím nebo psychickým stresem. Projevují se ledvinovými kameny, infekcemi močových cest, zánětem močového měchýře, zvětšenou prostatou, revmatismem, artritidou, kloubními otoky, bolestmi zad, ekzémy nebo lupénkou.

Složení: tribulus terrestris, elettaria cardamomum, boerhaavia diffusa, glycyrrhiza glabra, tinospora cordifolia, terminalia chebula, emblica officinalis, terminalia bellirica, cinnamomum zeylanicum, vitis vinifera, piper longum, ghee (přepuštěné máslo), palmový sirup

Doporučené dávkování: 1 čajovou lžičku (tj. 5g/lžičku) 2–3x denně samostatně nebo zapít šálkem vlažného mléka či vody. Příprava lahodného nápoje: 1 čajovou lžičku rozmíchejte ve 250 ml vlažného mléka či vody.

Balení: 200 g bylinného džemu

Bližší informace: Výše uvedený popis čerpáme z oficiálních zdrojů výrobců jednotlivých doplňků stravy. Rádi bychom Vám o tomto produktu sdělili více, ale současná legislativa tj. NAŘÍZENÍ KOMISE (EU) č. 432/2012 (ze dne 16.května 2012), které platí od 14.12 2012, nám to bohužel neumožňuje. Neváhejte však využít naše odborné poradenství. Kontaktovat nás můžete prostřednictvím e-mailu jana@bylinna-lekarna.cz, telefonu 771 174 846 nebo využijte náš kontaktní formulář.

Doplňkové parametry

Kategorie: Ayurvédské elixíry, Ledviny a močové cesty
Oblast působení: Ledviny a močové cesty
Množství: 200 g
Země původu: Indie
Jednotková cena za 100 g: 94,00 Kč
EAN: 8594060590837

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Everest Ayurveda s.r.o. je česko-slovensko-nepálská společnost, která v souladu s indickou tradicí šíří hlubší povědomí o ájurvédském lékařství, zdravém způsobu života, užívání himálajských bylin a vnitřním rozměru člověka. V České republice a na Slovensku byla společnost založena v roce 2004 ve spolupráci s nepálským ájurvédským lékařem Dr. Ka Dev Jha.

Předmětem výroby, dovozu a velkoobchodní činnosti společnosti jsou tradiční ájurvédské přípravky z Nepálu a Indie. Everest Ayurveda s.r.o. má své sídlo v České republice s centrálou v Praze, firemní pobočkou na Slovensku se sídlem v Bratislavě a výrobu bylinných přípravků v Nepálu se sídlem v Káthmándú.