Everest Ayurveda Chyawanprash

Kód: EVR1159
Neohodnoceno
217 Kč
Skladem
Oblast působení: Zdraví & imunita. Popis: Emblica officinalis aktivuje imunitní systém Harmonizuje činnost trávicí soustavy Terminalia bellirica pozitivně ovlivňuje trávení a střevní peristaltiku Přispívá k normálnímu vyprazdňování Terminalia chebula optimalizuje funkce žaludečně-střevního...

Detailní informace

Detailní popis produktu

Oblast působení: Zdraví & imunita.

Popis: Emblica officinalis aktivuje imunitní systém
Harmonizuje činnost trávicí soustavy
Terminalia bellirica pozitivně ovlivňuje trávení a střevní peristaltiku
Přispívá k normálnímu vyprazdňování
Terminalia chebula optimalizuje funkce žaludečně-střevního traktu
Prospívá komplexní imunitě střevní flóry
Andrographis paniculata příznivě působí na optimální činnost jater
Pomáhá celkovému pročištění organismu
Elettaria cardamomum harmonizuje činnost kardiovaskulárního systému
Tribulus terrestris má příznivý vliv na funkci močových cest
Glycyrrhiza glabra příznivě působí na respirační systém a zklidnění dýchacích cest
Centella asiatica povzbuzuje činnost mozkových a poznávacích funkcí
Asparagus racemosus přispívá k psychické relaxaci a duševní rovnováze
Withania somnifera posiluje vitalitu organismu
Působí jako antioxidant na omlazování tělesných tkání. Podívejte se na přípravu ájurvédských elixírů a nápojů z plodu Amalaki 

Doplňkové informace: Chyawanprash je nutriční bylinný elixír, který je v systému ájurvédského lékařství považován pro své revitalizační účinky za „elixír života“. Je složen z jedinečné kombinace bylin, které svými antioxidačními vlastnostmi prospívají gastrointestinálnímu zdraví, optimální činnosti imunitního systému a komplexní vitalitě tělesných tkání organismu.  Stará legenda praví, že v dávných dobách mudrc Chyawan obnovil své mládí a dobré zdraví konzumací ovoce Amalaki v kombinaci s dalšími bylinami a poté se dožil vysokého věku. Tak vznikl tento výjimečný bylinný elixír, který byl pojmenován Chyawanprash. Přečtěte si více o Chyawanprashi - starodávném elixíru života.

Složení: emblica officinalis, terminalia bellirica, terminalia chebula, andrographis paniculata, elettaria cardamomum, tribulus terrestris, glycyrrhiza glabra, centella asiatica, asparagus racemosus, withania somnifera, vitis vinifera, santalum album, curcuma zedoaria, myristica fragrans, cuminum cyminum, tinospora cordifolia, cinnamomum zeylanicum, cinnamomum verum, syzygium aromaticum, ocimum sanctum, inula helenium, pueraria lobata, piper longum, cinnamomum camphora, cymbopogon citratus, valeriana officinalis, ghee (přepuštěné máslo), med, třtinový sirup

Doporučené dávkování: Jednu čajovou lžičku (cca 5g) užívejte 2–3x denně samostatně nebo zapijte šálkem vlažného mléka či vody. Pro přípravu lahodného nápoje rozmíchejte jednu čajovou lžičku ve 250 ml vlažného mléka či vody.

Balení: 300 g bylinného elixíru

Bližší informace: Výše uvedený popis čerpáme z oficiálních zdrojů výrobců jednotlivých doplňků stravy. Rádi bychom Vám o tomto produktu sdělili více, ale současná legislativa tj. NAŘÍZENÍ KOMISE (EU) č. 432/2012 (ze dne 16.května 2012), které platí od 14.12 2012, nám to bohužel neumožňuje. Neváhejte však využít naše odborné poradenství. Kontaktovat nás můžete prostřednictvím e-mailu jana@bylinna-lekarna.cz, telefonu 771 174 846 nebo využijte náš kontaktní formulář.

Doplňkové parametry

Kategorie: Ayurvédské elixíry, Žaludek, střeva a trávení, Žaludek, střeva a trávení
Oblast působení: Žaludek, střeva a trávení
Množství: 300 g
Země původu: Indie
Jednotková cena za 100 g: 72,33 Kč
EAN: 8594060590349

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

everest_ayurveda_logo

Everest Ayurveda s.r.o. je česko-slovensko-nepálská společnost, která v souladu s indickou tradicí šíří hlubší povědomí o ájurvédském lékařství, zdravém způsobu života, užívání himálajských bylin a vnitřním rozměru člověka. V České republice a na Slovensku byla společnost založena v roce 2004 ve spolupráci s nepálským ájurvédským lékařem Dr. Ka Dev Jha.

Předmětem výroby, dovozu a velkoobchodní činnosti společnosti jsou tradiční ájurvédské přípravky z Nepálu a Indie. Everest Ayurveda s.r.o. má své sídlo v České republice s centrálou v Praze, firemní pobočkou na Slovensku se sídlem v Bratislavě a výrobu bylinných přípravků v Nepálu se sídlem v Káthmándú.