Everest Ayurveda Purishaprash

Kód: EVR1171
Neohodnoceno
188 Kč
Skladem
Oblast působení: Střeva & vyprazdňování. Popis: Terminalia bellirica pozitivně ovlivňuje trávení a střevní peristaltiku Přispívá k normálnímu vyprazdňování Glycyrrhiza glabra příznivě působí na zažívání a zdravou funkci střevního traktu Působí jako antioxidant a přispívá k dobré imunitě...

Detailní informace

Detailní popis produktu

Oblast působení: Střeva & vyprazdňování.

Popis: Terminalia bellirica pozitivně ovlivňuje trávení a střevní peristaltiku
Přispívá k normálnímu vyprazdňování
Glycyrrhiza glabra příznivě působí na zažívání a zdravou funkci střevního traktu
Působí jako antioxidant a přispívá k dobré imunitě
Foeniculum vulgare pomáhá s detoxikací a vylučováním odpadních látek
Podporuje dobré trávení, činnost střevního traktu a působí příznivě při nadýmavosti
Elettaria cardamomum prospívá zdravému zažívání a uklidňuje nervový systém. Podívejte se na přípravu ájurvédských elixírů a nápojů z plodu Amalaki

Doplňkové informace: Purishaprash je očistný bylinný elixír pro optimální činnost tlustého střeva a pravidelné vyprazdňování. Střevní potíže jsou způsobené nevhodnou stravou, narušenou regenerací střevní mikroflóry, podrážděnou střevní sliznicí a znečištěním tlustého střeva v důsledku stagnace toxického odpadu. Projevují se poruchami střevní činnosti, dráždivým tračníkem, intolerancí na některou složku potravy, podrážděnou pokožkou, psychickým napětím, nespokojeností a negativním myšlením.

Složení: emblica officinalis, terminalia bellirica, terminalia chebula, glycyrrhiza glabra, foeniculum vulgare, elettaria cardamomum, vitis vinifera, cinnamomum zeylanicum, trachyspermum ammi, nigella sativa, tinospora cordifolia, abies pectinata, piper longum, ghee (přepuštěné máslo), třtinový sirup

Doporučené dávkování: Jednu čajovou lžičku (cca 5g) užívejte 2–3x denně samostatně nebo zapijte šálkem vlažného mléka či vody. Pro přípravu lahodného nápoje rozmíchejte jednu čajovou lžičku ve 250 ml vlažného mléka či vody.

Balení: 200 g bylinného džemu

Bližší informace: Výše uvedený popis čerpáme z oficiálních zdrojů výrobců jednotlivých doplňků stravy. Rádi bychom Vám o tomto produktu sdělili více, ale současná legislativa tj. NAŘÍZENÍ KOMISE (EU) č. 432/2012 (ze dne 16.května 2012), které platí od 14.12 2012, nám to bohužel neumožňuje. Neváhejte však využít naše odborné poradenství. Kontaktovat nás můžete prostřednictvím e-mailu jana@bylinna-lekarna.cz, telefonu 771 174 846 nebo využijte náš kontaktní formulář.

Doplňkové parametry

Kategorie: Ayurvédské elixíry, Žaludek, střeva a trávení, Žaludek, střeva a trávení
Oblast působení: Žaludek, střeva a trávení
Množství: 200 g
Země původu: Indie
Jednotková cena za 100 g: 94,00 Kč
EAN: 8594060590820

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

everest_ayurveda_logo

Everest Ayurveda s.r.o. je česko-slovensko-nepálská společnost, která v souladu s indickou tradicí šíří hlubší povědomí o ájurvédském lékařství, zdravém způsobu života, užívání himálajských bylin a vnitřním rozměru člověka. V České republice a na Slovensku byla společnost založena v roce 2004 ve spolupráci s nepálským ájurvédským lékařem Dr. Ka Dev Jha.

Předmětem výroby, dovozu a velkoobchodní činnosti společnosti jsou tradiční ájurvédské přípravky z Nepálu a Indie. Everest Ayurveda s.r.o. má své sídlo v České republice s centrálou v Praze, firemní pobočkou na Slovensku se sídlem v Bratislavě a výrobu bylinných přípravků v Nepálu se sídlem v Káthmándú.