Salus Floradix vitamin-b-komplex 250 ml

Kód: LIF1245709
Neohodnoceno
Značka: Salus
329 Kč
Skladem
Vitamin-B-Komplex je ideální doplněk stravy po prodělané infekční nemoci, při dlouhodobé únavě či vyhoření. Vede ke zvýšení přirozené vitality v případě nevyvážené stravy, např. v důsledku diety, stresu či konzumace fast food. Zejména vhodný pro starší lidi a pro kuřáky. Hlavní vlastnosti:...

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vitamin-B-Komplex je ideální doplněk stravy po prodělané infekční nemoci, při dlouhodobé únavě či vyhoření. Vede ke zvýšení přirozené vitality v případě nevyvážené stravy, např. v důsledku diety, stresu či konzumace fast food. Zejména vhodný pro starší lidi a pro kuřáky. Hlavní vlastnosti: obsahuje 6 vitaminů skupiny Bz rostlinných extraktů a ovocných šťávvhodný také pro starší lidi a pro kuřákyneobsahuje alkoholbez konzervantůvhodné i pro vegany Doplněk stravy, nenahrazuje pestrou a vyváženou stravu.

Složení: Složení: Vodný bylinný extrakt (45 %) z:řebříčku (Achillea millefolium) , potočnice lékařské (Nasturtium officinale) , špenátových listů (Spinacia oleracea) , olivových listů (Olea europaea) ,oddenků galgánu (Alpinia officinarum) , oddenků zázvoru (Zinigiber officinale) , šípkové kůry (Rosa canina). Směs koncentrátů ovocných šťáv (36 %) : hruška, meruňka, pomeranč, extrakt z rohovníku, maracuja, citron, hrozny, jablko. Voda, zahušťovací prostředek: guma z lusku rohovníku, nikotinamid (niacin) , riboflavin (riboflavin fosfat sodna sůl) , vitamín B6 (pyridoxin hydrochlorid) , tiamin (tiamin hydrochlorid) , biotin, vitamín B12 (methylkobalamin) , přírodní aroma. Dávkování a užívání: Užívat nejlépe při snídani. Děti 3 - 6 let: 1 x denně 5 ml, děti 7 - 11 let: 1 x denně 10 ml, děti od 12 let a dospělí: 1× denně 20 ml

Skladování: Protože produkt neobsahuje konzervační látky ani barviva, je nutné jej po otevření uchovávat v ledničce a spotřebovat do 3 týdnů. Abyste zabránili poškození přípravku, uložte lahvičku po každém použití a otevření do svislé polohy v chladničce a spotřebujte do 4 týdnů.

Výrobce: SALUS Haus, Dr. med. Otto Greither Nachf. GmbH & Co. KG, Bahnhofstr. 24, 83052 Bruckmühl, Německo

Doplňkové parametry

Kategorie: Sirupy, Nervy a spánek, Sliznice, Svaly a fyzická výkonnost, Nervy a spánek, Sliznice, Svaly a fyzická výkonnost
Oblast působení: Nervy a spánek, Sliznice, Svaly a fyzická výkonnost
Množství: 250 ml
Vegan: Ano
Jednotková cena za 100 ml: 131,60 Kč
EAN: 4004148333255

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

salus_logo

SALUS HAUS – pro zdraví je dobré jen to nejlepší. Firma Salus Haus byla založena v roce 1916 v Mnichově Dr. Otto Greitherem. Více než 100 let Salus vyrábí rostlinné a bylinné přípravky podporující lidské zdraví v celostním slova smyslu.

S velkou pečlivostí jsou vybírány ty nejčistší bylinky a další přírodní přísady, které jsou zpracovávány především v řadě kvalitních doplňků stravy a dalších produktů. V přípravcích Salus nenajdete konzervační látky, umělé přísady či geneticky modifikované suroviny. Velké množství rostlin, které firma Salus zpracovává, pochází z kontrolovaného ekologického zemědělství.

Tato kontrola zahrnuje: Certifikát GMP Good Manufacturing Practise (Správná výrobní praxe). Jedná se o systém přísných pravidel, kterými se musí výrobci řídit, a do kterých patří závazné a pravidelné postupy, kontrolní opatření, sledování jakosti a ostatní aktivity. Certifikát GMP zahrnuje také laboratorní analýzy bylin z hlediska původu, pesticidů, reziduí apod.

Celkově nabízí společnost Salus přibližně 1500 různých položek, včetně tonik, elixírů, léčivých, bylinných a kořenových čajů, kapiček, kapslí a tablet, které najdete v přibližně 60 zemích světa.