Salus Kindervital 250 ml

Kód: LIF1244734
Neohodnoceno
Značka: Salus
329 Kč
Skladem
Až 90 % kostní hmoty se utváří v dětství do 17 let, proto je důležité v tomto období zajistit dítěti dostatečný příjem minerálů a vitamínů. Floradix pro děti má v sobě přírodní vitamíny, které naši nejmenší potřebují! Doplněk stravy. Výrobce: SALUS Haus, Dr. med. Otto Greither Nachf. GmbH & Co....

Detailní informace

Detailní popis produktu

Až 90 % kostní hmoty se utváří v dětství do 17 let, proto je důležité v tomto období zajistit dítěti dostatečný příjem minerálů a vitamínů. Floradix pro děti má v sobě přírodní vitamíny, které naši nejmenší potřebují! Doplněk stravy.

Výrobce: SALUS Haus, Dr. med. Otto Greither Nachf. GmbH & Co. KG, Bahnhofstr. 24, 83052 Bruckmühl, Německo

Složení: Vápník (ve formě laktátu a glukonátu) , vitamín C (kyselina askorbová) , niacin, vitamín E (D-alpha-tocopheryl- acetát) , vitamín B2 (riboflavinfosfát sodná sůl). Vitamín B6 (pyridoxin hydrochlorid) , vitamín B1 (thiamin hydrochlorid) , vitamín A (retinol palmitát) , vitamín D (cholecalciferol) , vitamín B12 (kyanokobalamin). Směs koncentrátů ovocných džusů (51 %) z: hroznového vína, voda, extrakt ze svatojánského chleba, jablka, meruňky (džus i dřeň) , ananasu, mučenky, citronu. Vodné extrakty (40 %) z: kořene karotky (Daucus carota) , plodu anýzu (Pimpinella anisum) , plodu koriandru (Coriandrum sativum) , nati potočnice lékařské (Nasturtium officinale) , nati kopřivy (Urtica dioica) , listu špenátu (Spinacia oleracea) , květu heřmánku (Matricaria recutita). Zahušťovadla: guarová a xantanová guma. Přírodní aroma. Dávkování a užívání: Ráno a večer cca 30 minut před jídlem, které by mohlo snižovat účinnost. Děti od 3 let: 2x denně 10 ml

Skladování: Protože produkt neobsahuje konzervační látky ani barviva, je nutné jej po otevření uchovávat v ledničce a spotřebovat do 4 týdnů. Doplněk stravy, nenahrazuje pestrou a vyváženou stravu. Abyste zabránili poškození přípravku, uložte lahvičku po každém použití a otevření do svislé polohy v chladničce a spotřebujte do 4 týdnů.

Doplňkové parametry

Kategorie: Sirupy, Imunita a obrana těla, Imunita a obrana těla
Oblast působení: Imunita a obrana těla
Množství: 250 ml
Jednotková cena za 100 ml: 131,60 Kč
EAN: 4004148336348

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

salus_logo

SALUS HAUS – pro zdraví je dobré jen to nejlepší. Firma Salus Haus byla založena v roce 1916 v Mnichově Dr. Otto Greitherem. Více než 100 let Salus vyrábí rostlinné a bylinné přípravky podporující lidské zdraví v celostním slova smyslu.

S velkou pečlivostí jsou vybírány ty nejčistší bylinky a další přírodní přísady, které jsou zpracovávány především v řadě kvalitních doplňků stravy a dalších produktů. V přípravcích Salus nenajdete konzervační látky, umělé přísady či geneticky modifikované suroviny. Velké množství rostlin, které firma Salus zpracovává, pochází z kontrolovaného ekologického zemědělství.

Tato kontrola zahrnuje: Certifikát GMP Good Manufacturing Practise (Správná výrobní praxe). Jedná se o systém přísných pravidel, kterými se musí výrobci řídit, a do kterých patří závazné a pravidelné postupy, kontrolní opatření, sledování jakosti a ostatní aktivity. Certifikát GMP zahrnuje také laboratorní analýzy bylin z hlediska původu, pesticidů, reziduí apod.

Celkově nabízí společnost Salus přibližně 1500 různých položek, včetně tonik, elixírů, léčivých, bylinných a kořenových čajů, kapiček, kapslí a tablet, které najdete v přibližně 60 zemích světa.