Salus Floradix železo+ 250 ml

Kód: LIF1245707
Neohodnoceno
Značka: Salus
359 Kč
Skladem
Floradix Železo+ je vhodné pro dospívající, nastávající a čerstvé maminky, ženy v produktivním věku, vegetariány, pro dárce krve, při menstruaci a špatném krevním obrazu. Pokud hledáte přípravek, který pomáhá ke zmírnění únavy i v těhotenství, je pro vás Floradix Železo tím pravým. Organismus...

Detailní informace

Detailní popis produktu

Floradix Železo+ je vhodné pro dospívající, nastávající a čerstvé maminky, ženy v produktivním věku, vegetariány, pro dárce krve, při menstruaci a špatném krevním obrazu. Pokud hledáte přípravek, který pomáhá ke zmírnění únavy i v těhotenství, je pro vás Floradix Železo tím pravým. Organismus potřebuje železo k tvorbě hemoglobinu, který přenáší kyslík v krvi do celého těla. Pokud tělo nedostává dostatek železa, může dojít k anémii, což je stav, při kterém klesá počet červených krvinek v krvi a snižuje se jejich schopnost přenášet kyslík. Floradix obsahuje železo v dobře vstřebatelné formě, spolu s vitamíny B1, B2, B6, B12 a C a extrakty z přírodních zdrojů, jako jsou kopřiva, špenát a mořská řasa. Kdo má zvýšenou potřebu doplnění železa? ✓ těhotné ženy / kojící maminky ✓ děti ✓ aktivní sportovci ✓ vegetariání / vegani ✓ lidé s chronickými záněty ✓ starší lidé Hlavní vlastnosti:Obsahuje železo ve formě glukonátu železnatého, který je tělem velmi dobře absorbovánObsahuje vitamíny B1, B2, B6 a B12Obsahuje výtažky z bylin a medVitamín C a ovocné koncentráty pomáhají s absorpcí železaOvocné šťávy dodávají příjemnou chuťNeobsahuje alkohol, laktózu, chemické konzervanty, barviva ani dochucovadlaProdukt je bezlepkový, neboť obsahuje vodný extrakt z pšeničných klíčků, který není rozpustný ve vodě a je tudíž bez lepku Součástí tohoto tekutého doplňku stravy jsou kromě výše uvedených ingrediencí vodné výtažky z celé řady bylin. Patří k nim kopřiva, špenát, mořská hnědá řasa nebo ibišek. Příjemnou chuť mu dodávají koncentráty z ovocných šťáv, například z hrušky, hroznového vína, černého rybízu, ostružiny či višně, a med. Floradix Železo si můžete dopřát i ve větším balení.

Výrobce: SalusZemě původu: Německo

Složení: 20 ml (denní dávka pro dospělé) obsahuje: železo ve formě glukonátu železnatého 15 mg (107 %*) , vitamín C 16 mg (20 %*) ,vitamín B1 1,6 mg (145 %*) , vitamín B2 1,8 mg (129 %*) , vitamín B6 0,8 mg (57 %*) , vitamín B12 1,2 mcg (48 %*) , vodné bylinné extrakty 11,8 g, koncentráty ovocných džusů 6,44 g. *referenční hodnota příjmuKompletní složení: železo ve formě glukonátu železnatého, vitamín C,vitamín B1, vitamín B2, vitamín B6, vitamín B12, vodné bylinné extrakty (extrakty z kořene mrkve, listu kopřivy, listu špenátu, kořene pýru plazivého, plodu fenyklu, mořské hnědé řasy a květu ibišku) , koncentráty ovocných džusů (hrušky, hroznového vína, černého rybízu, ostružin, višní, pomerančů, řepy, citronu, svatojánského chleba a jablka) , vodný extrakt z kvasnic, med, extrakt růže šípkové obsahuje 4% vitamínu C, extrakt z pšeničných klíčků, voda, přírodní aroma. Dávkování a užívání tekuté formy:Děti 3 až 5 let: 1x denně 5 ml. Děti 6 až 11 let: 1x denně 10 ml. Děti od 12 let a dospělí: 2x denně 10 ml. Přípravek užívejte cca 30 minut před snídaní a před večeří. Časový odstup 30 minut od jídla je důležitý z hlediska vstřebatelnosti železa, protože některé složky (např. káva nebo čaj) mohou zabraňovat vstřebávání železa.

Skladování: Produkt neobsahuje konzervační látky, proto je nutné jej po otevření uchovávat v ledničce a spotřebovat do 4 týdnů.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

salus_logo

SALUS HAUS – pro zdraví je dobré jen to nejlepší. Firma Salus Haus byla založena v roce 1916 v Mnichově Dr. Otto Greitherem. Více než 100 let Salus vyrábí rostlinné a bylinné přípravky podporující lidské zdraví v celostním slova smyslu.

S velkou pečlivostí jsou vybírány ty nejčistší bylinky a další přírodní přísady, které jsou zpracovávány především v řadě kvalitních doplňků stravy a dalších produktů. V přípravcích Salus nenajdete konzervační látky, umělé přísady či geneticky modifikované suroviny. Velké množství rostlin, které firma Salus zpracovává, pochází z kontrolovaného ekologického zemědělství.

Tato kontrola zahrnuje: Certifikát GMP Good Manufacturing Practise (Správná výrobní praxe). Jedná se o systém přísných pravidel, kterými se musí výrobci řídit, a do kterých patří závazné a pravidelné postupy, kontrolní opatření, sledování jakosti a ostatní aktivity. Certifikát GMP zahrnuje také laboratorní analýzy bylin z hlediska původu, pesticidů, reziduí apod.

Celkově nabízí společnost Salus přibližně 1500 různých položek, včetně tonik, elixírů, léčivých, bylinných a kořenových čajů, kapiček, kapslí a tablet, které najdete v přibližně 60 zemích světa.