Naděje - Mgr.Podhorná Doplněk z bylin pro udržování kvality pokožky NK14

Kód: NAD-NK14
Neohodnoceno
712 Kč
Skladem do 3 dnů
Kúra působí v orgánech a tkáních proti výskytu mikrobů, které mj. zhoršují kvalitu a funkci kůže. Kúra obsahuje T35 PENÍZOVKA SAMETONOHÁ – Antibakteriální, slinivka T10 GOTU KOLA – Stimulant na celkový organismus, regeneruje životní síly, trávicí trakt, krevní oběh P12 DUB – Sliznice úst a krku,...

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kúra působí v orgánech a tkáních proti výskytu mikrobů, které mj. zhoršují kvalitu a funkci kůže.

Kúra obsahuje

T35 PENÍZOVKA SAMETONOHÁ – Antibakteriální, slinivka

T10 GOTU KOLA – Stimulant na celkový organismus, regeneruje životní síly, trávicí trakt, krevní oběh

P12 DUB – Sliznice úst a krku, zdraví a vzhled pokožky

P7 ČERNÝ RYBÍZ – Kůže, imunita

P58 PUPALKA DVOULETÁ – Regulace metabolismu, cévy, krevní oběh

Užívání kúry: Současně užívat tinktury penízovka, gotu kola a dub, po využití tinktury dubu vezmete černý rybíz a pokračujete v užívání penízovky a gotu koly, pokud vám dojdou, tak bez nich. Po využití černého rybízu vezmete nakonec pupalku a vše doužívat.

Výroba tinktur: Tinktury v této bylinné kúře vyrábíme v naší malé rodinné firmě Naděje Byliny v Brodku u Konice. Stejně jako ostatní bylinné a rostlinné produkty, které si můžete koupit pod naší značkou. Při výrobě klademe důraz na kvalitu a maximální využití blahodárných účinků rostlinných pupenů a bylin na lidský organismus.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kůry a sady, Kožní problémy
Oblast působení: Kožní problémy

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

 

nadeje-tinktury-logo

Majitelkou společnosti je paní Mgr. Jarmila Podhorná, která vždy milovala přírodu a její dary, tak se její záliba stala i povoláním. Studovala, získávala informace v oblasti lidského organismu i alternativní medicíny. Pro výrobu bylinných tinktur a vznik firmy Naděje se rozhodla ve chvíli, kdy studovala „ Herbář léčivých rostlin „ pana Janči a Zentricha s obsahem o novém léčebném směru – gemmoterapie a možnosti významného působení výtažků z pupenů rostlin –  gemmoterapeutik na lidský organismus. Přání Mgr. J. Podhorné bylo a je, aby lásku k lidem a její zkušenosti v oblasti gemmoterapie i alternativní medicíny předala především nemocným. Specializovala se na výrobu přípravků bez nežádoucích účinků a cenově dostupných, které působí na organismus příznivě jako prevence i regenerace a zlepšení stavu při různých zdravotních problémech.