Naděje - Mgr.Podhorná Doplněk z bylin pro podporu cévní cirkulace NK47

Kód: NAD-NK47
Neohodnoceno
712 Kč
Skladem do 3 dnů
Kúra podporuje cévní oběh. Je vhodným doplňkem lymfatických masáží a můžeme jí doplnit i koupelí z kaštanu a břízy VK06. Kúra obsahuje T31 PELARGONIE RŮŽOVÁ I Dýchací systém, kašel, cévy T10 GOTU KOLA I Stimulant na celkový organismus, regeneruje životní síly, trávicí trakt, krevní oběh P16...

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kúra podporuje cévní oběh. Je vhodným doplňkem lymfatických masáží a můžeme jí doplnit i koupelí z kaštanu a břízy VK06.

Kúra obsahuje

T31 PELARGONIE RŮŽOVÁ I Dýchací systém, kašel, cévy

T10 GOTU KOLA I Stimulant na celkový organismus, regeneruje životní síly, trávicí trakt, krevní oběh

P16 JASAN I Podpora regulace krevního tlaku, příznivě působí na stav kloubů

P22 KAŠTAN PRAVÝ I Střevní funkce, rovnováha bakteriální mikroflóry, klouby

P48 VŘES I Obranný systém, zklidnění a uvolnění, psychické vypětí, vyčerpanost

Užívání kúry: Současně užívat tinktury pelargonie, gotu kola a jasan, po využití tinktury z jasanu vezmete kaštan pravý a pokračujete v užívání s pelargonií a gotu kolou. Po dobrání kaštanu pravého vezmete vřes a doberete dokonce.

Výroba tinktur: Tinktury v této bylinné kúře vyrábíme v naší malé rodinné firmě Naděje Byliny v Brodku u Konice. Stejně jako ostatní bylinné a rostlinné produkty, které si můžete koupit pod naší značkou. Při výrobě klademe důraz na kvalitu a maximální využití blahodárných účinků rostlinných pupenů a bylin na lidský organismus.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kůry a sady, Srdce, cévy a oběhový systém
Oblast působení: Srdce, cévy a oběhový systém

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

 

nadeje-tinktury-logo

Majitelkou společnosti je paní Mgr. Jarmila Podhorná, která vždy milovala přírodu a její dary, tak se její záliba stala i povoláním. Studovala, získávala informace v oblasti lidského organismu i alternativní medicíny. Pro výrobu bylinných tinktur a vznik firmy Naděje se rozhodla ve chvíli, kdy studovala „ Herbář léčivých rostlin „ pana Janči a Zentricha s obsahem o novém léčebném směru – gemmoterapie a možnosti významného působení výtažků z pupenů rostlin –  gemmoterapeutik na lidský organismus. Přání Mgr. J. Podhorné bylo a je, aby lásku k lidem a její zkušenosti v oblasti gemmoterapie i alternativní medicíny předala především nemocným. Specializovala se na výrobu přípravků bez nežádoucích účinků a cenově dostupných, které působí na organismus příznivě jako prevence i regenerace a zlepšení stavu při různých zdravotních problémech.