Od 1. 7. do 5. 7. 2024 budeme mít z důvodu dovolené zavřeno. Objednávky došlé v této době zašleme hned po návratu. Děkujeme za pochopení!

Naděje - Mgr.Podhorná Doplněk z bylin pro zdravé trávení NK40

Kód: NAD-NK40
Neohodnoceno
527 Kč
Skladem do 3 dnů
Kúra obsahuje výtažky z bylin a pupenů pro usnadnění trávení a péči o trávící soustavu. Kúra obsahuje T35 PENÍZOVKA SAMETONOHÁ I Antibakteriální, slinivka T30 OSTROPESTŘEC I Jaterní funkce, ochrana jaterní tkáně, detoxikace, pročišťování těla P2/P2A BŘÍZA I Cholesterol, játra, ledviny, trávení,...

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kúra obsahuje výtažky z bylin a pupenů pro usnadnění trávení a péči o trávící soustavu.

Kúra obsahuje

T35 PENÍZOVKA SAMETONOHÁ I Antibakteriální, slinivka

T30 OSTROPESTŘEC I Jaterní funkce, ochrana jaterní tkáně, detoxikace, pročišťování těla

P2/P2A BŘÍZA I Cholesterol, játra, ledviny, trávení, pročišťování

SV6 AMARIT FORTE. Amarit Forte je unikátní komplexní přípravek pro usnadnění trávení a péči o trávicí soustavu

Užívání kúry: Současně užívat tinktury penízovka, ostropestřec a bříza, po využití tinktury z břízy vezmete Amarit a pokračujete v užívání s penízovkou a ostropestřcem do vybrání všech lahviček.

Výroba tinktur: Tinktury v této bylinné kúře vyrábíme v naší malé rodinné firmě Naděje Byliny v Brodku u Konice. Stejně jako ostatní bylinné a rostlinné produkty, které si můžete koupit pod naší značkou. Při výrobě klademe důraz na kvalitu a maximální využití blahodárných účinků rostlinných pupenů a bylin na lidský organismus.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kůry a sady, Žaludek, střeva a trávení
Oblast působení: Žaludek, střeva a trávení

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

 

nadeje-tinktury-logo

Majitelkou společnosti je paní Mgr. Jarmila Podhorná, která vždy milovala přírodu a její dary, tak se její záliba stala i povoláním. Studovala, získávala informace v oblasti lidského organismu i alternativní medicíny. Pro výrobu bylinných tinktur a vznik firmy Naděje se rozhodla ve chvíli, kdy studovala „ Herbář léčivých rostlin „ pana Janči a Zentricha s obsahem o novém léčebném směru – gemmoterapie a možnosti významného působení výtažků z pupenů rostlin –  gemmoterapeutik na lidský organismus. Přání Mgr. J. Podhorné bylo a je, aby lásku k lidem a její zkušenosti v oblasti gemmoterapie i alternativní medicíny předala především nemocným. Specializovala se na výrobu přípravků bez nežádoucích účinků a cenově dostupných, které působí na organismus příznivě jako prevence i regenerace a zlepšení stavu při různých zdravotních problémech.