Naděje - Mgr.Podhorná Doplněk z bylin pro péči o ledviny NK2

Kód: NAD-NK2
Neohodnoceno
677 Kč
Skladem do 3 dnů
Výluhy v této kúře vyplavují písek a usazeniny z ledvin a močových cest. Posilují obranu organismu proti nežádoucím bakteriálním procesům. Trubkovec má silné regenerační účinky na ledviny. Kúra obsahuje T23 SMĚS BYLIN NA LEDVINY – Pročištění ledvin, vylučovací funkce, odolnost organismu.  T21...

Detailní informace

Detailní popis produktu

Výluhy v této kúře vyplavují písek a usazeniny z ledvin a močových cest. Posilují obranu organismu proti nežádoucím bakteriálním procesům. Trubkovec má silné regenerační účinky na ledviny.

Kúra obsahuje

T23 SMĚS BYLIN NA LEDVINY – Pročištění ledvin, vylučovací funkce, odolnost organismu. 

T21 LICHOŘEŘIŠNICE – Antibakteriální působení. 

P2 BŘÍZA – Cholesterol, játra, ledviny, trávení, pročišťování. 

SV20 TRUBKOVEC + CELÍK

P48 VŘES – Obranný systém, zklidnění a uvolnění, psychické vypětí, vyčerpanost. 

Užívání kúry: Současně užívat tinktury směs bylin na ledviny, lichořeřišnice a bříza, po využití tinktury břízy vezmete trubkovec+celík a pokračujete v užívání směsi na ledviny a lichořeřišnice, pokud vám dojdou tak bez nich. Po využití trubkovce+celíku vezmete nakonec vřes a vše doužívat.

Výroba tinktur: Tinktury v této bylinné kúře vyrábíme v naší malé rodinné firmě Naděje Byliny v Brodku u Konice. Stejně jako ostatní bylinné a rostlinné produkty, které si můžete koupit pod naší značkou. Při výrobě klademe důraz na kvalitu a maximální využití blahodárných účinků rostlinných pupenů a bylin na lidský organismus.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kůry a sady, Ledviny a močové cesty
Oblast působení: Ledviny a močové cesty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

 

nadeje-tinktury-logo

Majitelkou společnosti je paní Mgr. Jarmila Podhorná, která vždy milovala přírodu a její dary, tak se její záliba stala i povoláním. Studovala, získávala informace v oblasti lidského organismu i alternativní medicíny. Pro výrobu bylinných tinktur a vznik firmy Naděje se rozhodla ve chvíli, kdy studovala „ Herbář léčivých rostlin „ pana Janči a Zentricha s obsahem o novém léčebném směru – gemmoterapie a možnosti významného působení výtažků z pupenů rostlin –  gemmoterapeutik na lidský organismus. Přání Mgr. J. Podhorné bylo a je, aby lásku k lidem a její zkušenosti v oblasti gemmoterapie i alternativní medicíny předala především nemocným. Specializovala se na výrobu přípravků bez nežádoucích účinků a cenově dostupných, které působí na organismus příznivě jako prevence i regenerace a zlepšení stavu při různých zdravotních problémech.