Naděje - Mgr.Podhorná Doplněk z bylin pro podporu obranyschopnosti organismu NK39

Kód: NAD-NK39
Neohodnoceno
587 Kč
Skladem do 3 dnů
Kúra posiluje účinnost přirozeného obranného systému organismu, pomáhá udržovat mikrobiologickou rovnováhu v tkáních a orgánech. Kúra obsahuje T6 ELEUTEROKOK I Obranyschopnost, imunitní systém, adaptogen, diabetes T11/T11a GRAPEFRUIT I Mikrobiologická rovnováha, reakce z přecitlivělosti,...

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kúra posiluje účinnost přirozeného obranného systému organismu, pomáhá udržovat mikrobiologickou rovnováhu v tkáních a orgánech.

Kúra obsahuje

T6 ELEUTEROKOK I Obranyschopnost, imunitní systém, adaptogen, diabetes

T11/T11a GRAPEFRUIT I Mikrobiologická rovnováha, reakce z přecitlivělosti, obranyschopnost

P49 VRBA BÍLÁ I Hormonální rovnováha, relaxace, spánek

SV18 ZLATICE MIX. Originální přípravek pro podporu obranyschopnosti organismu

Užívání kúry: Současně užívat tinktury eleuterokok a grep, po využití tinktury grepu vezmete vrbu a pokračujete v užívání s eleuterokokem, pokud vám dojde tak bez něho. Po využití vrby vezmete nakonec Zlatici a vše doužívat.

Výroba tinktur: Tinktury v této bylinné kúře vyrábíme v naší malé rodinné firmě Naděje Byliny v Brodku u Konice. Stejně jako ostatní bylinné a rostlinné produkty, které si můžete koupit pod naší značkou. Při výrobě klademe důraz na kvalitu a maximální využití blahodárných účinků rostlinných pupenů a bylin na lidský organismus.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kůry a sady, Imunita a obrana těla
Oblast působení: Imunita a obrana těla

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

 

nadeje-tinktury-logo

Majitelkou společnosti je paní Mgr. Jarmila Podhorná, která vždy milovala přírodu a její dary, tak se její záliba stala i povoláním. Studovala, získávala informace v oblasti lidského organismu i alternativní medicíny. Pro výrobu bylinných tinktur a vznik firmy Naděje se rozhodla ve chvíli, kdy studovala „ Herbář léčivých rostlin „ pana Janči a Zentricha s obsahem o novém léčebném směru – gemmoterapie a možnosti významného působení výtažků z pupenů rostlin –  gemmoterapeutik na lidský organismus. Přání Mgr. J. Podhorné bylo a je, aby lásku k lidem a její zkušenosti v oblasti gemmoterapie i alternativní medicíny předala především nemocným. Specializovala se na výrobu přípravků bez nežádoucích účinků a cenově dostupných, které působí na organismus příznivě jako prevence i regenerace a zlepšení stavu při různých zdravotních problémech.