Naděje - Mgr.Podhorná Doplněk z bylin jako pomoc při zvyšování zdatnosti a výkonnosti pro ženy NK45

Kód: NAD-NK45
Neohodnoceno
677 Kč
Skladem do 3 dnů
Napomáhá překonávat stres a únavu, podporuje hubnutí, pomáhá udržovat pružnou pokožku. Posiluje organismus, zvyšuje kondici, potenci a vytrvalost při sportovních výkonech. Podporuje krevní oběh, pomáhá udržovat svalovou hmotu. Kúra obsahuje P56 KOTVIČNÍK POZEMNÍ I Srdce, železo v krvi, čištění...

Detailní informace

Detailní popis produktu

Napomáhá překonávat stres a únavu, podporuje hubnutí, pomáhá udržovat pružnou pokožku. Posiluje organismus, zvyšuje kondici, potenci a vytrvalost při sportovních výkonech. Podporuje krevní oběh, pomáhá udržovat svalovou hmotu.

Kúra obsahuje

P56 KOTVIČNÍK POZEMNÍ I Srdce, železo v krvi, čištění krve, posílení sexuální touhy a výkonnosti

P59 ARALKA MANDŽUSKÁ I Nervový systém, adaptogen

T15 JEŘÁB PTAČÍ I Ženské potíže, klimakterium, stres a vyčerpání, projevy stárnutí

P2 BŘÍZA I Cholesterol, játra, ledviny, trávení, pročišťování

P60 ROZCHODNICE RŮŽOVÁ I Krevní oběh, mozková aktivita, výkonost, adaptogen, kardiovaskulární systém

Užívání kúry: Současně užívat tinktury jeřáb ptačí a bříza, po využití tinktury z břízy vezmete rozchodnici a pokračujete v užívání s jeřábem ptačím. Po dobrání rozchodnice vezmete kotvičník. Po dobrání kotvičníku pak nakonec aralku a doberete dokonce.

Výroba tinktur: Tinktury v této bylinné kúře vyrábíme v naší malé rodinné firmě Naděje Byliny v Brodku u Konice. Stejně jako ostatní bylinné a rostlinné produkty, které si můžete koupit pod naší značkou. Při výrobě klademe důraz na kvalitu a maximální využití blahodárných účinků rostlinných pupenů a bylin na lidský organismus.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kůry a sady, Svaly a fyzická výkonnost
Oblast působení: Svaly a fyzická výkonnost

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

 

nadeje-tinktury-logo

Majitelkou společnosti je paní Mgr. Jarmila Podhorná, která vždy milovala přírodu a její dary, tak se její záliba stala i povoláním. Studovala, získávala informace v oblasti lidského organismu i alternativní medicíny. Pro výrobu bylinných tinktur a vznik firmy Naděje se rozhodla ve chvíli, kdy studovala „ Herbář léčivých rostlin „ pana Janči a Zentricha s obsahem o novém léčebném směru – gemmoterapie a možnosti významného působení výtažků z pupenů rostlin –  gemmoterapeutik na lidský organismus. Přání Mgr. J. Podhorné bylo a je, aby lásku k lidem a její zkušenosti v oblasti gemmoterapie i alternativní medicíny předala především nemocným. Specializovala se na výrobu přípravků bez nežádoucích účinků a cenově dostupných, které působí na organismus příznivě jako prevence i regenerace a zlepšení stavu při různých zdravotních problémech.